Що таке суші-ролли? Історія та різні типи!

Суші-роли — це проста комбінація рису для суші та начинки (рибної чи іншої), загорнутої в норі та сформованої у формі палички. Зазвичай для подачі використовується свіжа риба, але подача також може складатися з сирих, маринованих або варених/обсмажених інгредієнтів. В якості начинки також використовуються овочі та омлетні яйця. Давайте подивимося на різні види суші-ролів та їх історію. Між тім до ваших послуг доставка суші Тернопіль, це найкращі суші в місті.

Зміст статті:

  • Суші-ролли: як вони з’явилися?
  • Як приготувати суші роли
  • Як замочити суші-ролли в соєвому соусі
  • Каліфорнійський рол

Суші-ролли: як вони з’явилися?

Суші-роли вперше з’явилися в Японії у 18 столітті, але тоді це не було те, що готували вдома, а був тип суші, який можна було придбати лише в суші-ресторанах. В Едо (тепер відомий як Токіо) було прийнято подавати тонкі булочки під назвою хосомакі (як показано на фото ліворуч). Ці рулети виготовлялися лише з одним видом начинки. Однак у регіоні Кансай поширеними були товсті булочки, які називаються футомакі (як видно на фото праворуч), і ці булочки мали кілька типів начинок в одному рулоні.

Подібно до того, як готувати суші Інарі та суші гомоку було поширеним явищем у домогосподарствах, оскільки не вимагала свіжої риби як інгредієнтів, суші-ролли також повільно проникали в домогосподарства.

Як приготувати суші роли

Ви коли-небудь бачили, як суші-кухар готує суші-роли? Рис для суші викладають на норі, сушені водорості. Інгредієнти кладуть ближче до центру і все згортають. Нарешті рулет злегка притискають, щоб його форма затверділа. Усе це робиться дуже швидко, щоб тепло від рук шеф-кухаря не нагрівало інгредієнти та не погіршувало смак. Нижче наведено кілька простих кроків, то чому б не спробувати?

  • Крок 1. Покладіть норі на макісу (бамбуковий килимок) широко, щоб короткі сторони норі дивилися в сторони.
  • Крок 2. Рівномірно розподіліть рис для суші, залишаючи простір приблизно 2 см над норі та приблизно 5 мм під ним.
  • Крок 3. Трохи нижче центру рису для суші рівномірно викладіть інгредієнти в лінію.
  • Крок 4. Спереду підніміть норі разом із дном макісу та згорніть його, обережно притримуючи інгредієнти.
  • Крок 5. Згорнувши, вийміть його з килимка та наріжте шматочками по 2 см. Якщо витирати ніж мокрою тканиною перед кожним різанням, він робитиме чистіші порізи.

Як замочити суші-ролли в соєвому соусі

Коли їдять нігірі-суші, прийнято занурювати їх у соєвий соус. Суші-ролли також зазвичай занурюють у соєвий соус перед вживанням. Один із способів це зробити – занурити його та переконатися, що рис не випадає та не створює безладу на тарілці з соєвим соусом. Ви можете занурювати рулетики зверху чи знизу, але якщо ви відчуваєте, що це може стати безладдям, занурити боки норі може бути легше.

Каліфорнійський рол

Можливо, ви знайомі з каліфорнійськими ролами, для начинки яких зазвичай не використовується сира риба, але часто використовуються креветки або краби, авокадо та інші овочі. Унікальним також є те, що зазвичай його загортають навиворіт, а рис назовні. Теорії походження каліфорнійського рулету можуть відрізнятися, але насправді його вперше приготував японський кухар. У 1963 році в Лос-Анджелесі відкрився ресторан «Токіо Кайкан», і тамтешні суші-кухарі придумали створити такі суші, які сподобалися б американцям. Тоді ідея їсти сиру рибу ще не була поширеною, тому замість цього вони використовували крабів у поєднанні зі знайомим смаком авокадо та майонезу, що робило суші набагато доступнішими для американців. Також кажуть, що чорний норі зовні не здавався їм привабливим,

Додайте свій відгук

Наступний матеріал

У Tesla скоро появятся 4новых продукта

Нд Вер 25 , 2022
В последнее время Тесла стала предметом горячих дискуссий. Их 4 основных автомобиля — это Model S (https://tsk.ua/katalog-avto/model-s/), Model X, Model 3 и Model Y. В ближайшее время у Tesla будет 4 новых продукта, что удвоит их линейку. Система вентиляции. Одним из новых продуктов является то, что 90% людей в США используют каждый день. Это […]
%d блогерам подобається це: