Роман Левицький – міфи про пластичну хірургію

Ця публікація змінить ваше уявлення про пластичну хірургію

Коли косметична хірургія стає темою для розмови, люди неодмінно реагують різними способами. Хтось може сказати: «Я люблю свого косметичного хірурга – ось їхня візитна картка», а інші можуть взагалі відмовитися від косметики, стверджуючи, що люди повинні просто прийняти себе такими, які вони є.

На щастя, все більше людей, схоже, розуміють, що люди повинні мати можливість приймати рішення за своє тіло. Насправді, ми припускаємо, що ті, хто все ще заявляє, що проти косметичної хірургії, могли просто пропустити значні зрушення, які відбулися у цій галузі за останні кілька десятиліть.

У цій публікації пластичний хірург Роман Левицький розбирає застарілі міфи про пластичну хірургію та ділиться своїм поглядом на позитивну та підтверджуючу роль, яку пластична хірургія може відігравати в житті людей.

Міф: Ваш друг робить косметичну операцію, тому що він невпевнений у собі.

Реальність: багато людей, які обирають косметичну хірургію, насправді впевнені в собі й використовують її як інструмент для реалізації свого особистого художнього бачення своєї зовнішності, так само, як ми робимо з одягом, зачісками, макіяжем, кольором волосся чи татуюванням.

Це правда, що для деяких косметична хірургія – це вибір зняти непотрібний тягар або зняти розчарування, яке супроводжувало їх все життя, – але навіть у цих випадках не можна вважати, що людина “невпевнена у собі”. Вони просто вирішили зробити те, що вони бачать як позитивні зміни.

Доктор Левицький зазначає, що більшість індивідуальних мотивів є законними, і іншим не належить оцінювати, чи мотивація конкретного пацієнта змінити свою зовнішність є «достатньо хорошою». Вибір залишається між ними та їхнім лікарем, і сертифіковані косметичні хірурги ретельно перевіряють усіх пацієнтів, щоб переконатися, що вони психічно готові перед записом на процедуру. Пацієнтам, які мають ознаки глибокої невпевненості, які роблять косметичну хірургію недоцільною, як-от дисморфія тіла, замість цього рекомендується працювати з фахівцем із психічного здоров’я.

Міф: Ліпосакція та хірургія контурування тіла – “чим худіше, тим краще”.

Реальність: Пластичні хірурги не тут, щоб підтримувати нереальну перевагу струнких тіл. Ніхто так добре не знає, як ми, що люди бувають різних форм і розмірів, і ми не вагаючись підтверджуємо красу всіх форм тіла.

Врахуйте також, що процедури додавання контурів тіла зараз часто використовуються для додавання кривих. Бразильський сідничний підйом – яскравий приклад сучасної процедури, розробленої для забезпечення більш широких вигинів тіла. І хоча ліпосакція звучить так, ніби це може бути лише процедурою для схуднення, ми все частіше використовуємо її, щоб інші функції виглядали більш пухкими в порівнянні.

Загалом, контур тіла – це не те, щоб виглядати худше, а навпаки, як людина реалізує ідеальніші пропорції , що вимірюються за їх власним визначенням.

Міф: Ви не феміністка, якщо робите косметичну операцію. Йдеться просто про звернення до протилежної статі.

Реальність: давайте уточнимо одну річ: жінки цілком здатні робити власний вибір щодо своєї зовнішності. Припиніть їх уже судити!

Насправді, пластичний хірург Роман Левицький вважає, що ніхто не повинен оцінювати іншу людину на основі того, як вона хоче виглядати, або приписувати певному зовнішності особливе значення. Наприклад, якщо жінка носить одяг, що береже тіло, і червону помаду, вибір не означає, що вона неінтелектуальна або піддається чоловікам. Аналогічно, ті, хто обирає косметичну хірургію, вибирають її для себе з різних причин.

Міф: Косметична хірургія не підтримує різноманітність.

Реальність : Були часи, коли ця сфера була менш різноманітною як з точки зору лікарів, так і пацієнтів, але цей міф є досить застарілим і не відображає поточний досвід наших хірургів чи наших пацієнтів. Сучасні пластичні хірурги значно більш різноманітні в порівнянні з пластичними хірургами минулого, і вони підкреслюють визначення краси кожної пацієнтки, працюючи з окремими людьми для досягнення унікальних результатів, які доповнюють та покращують їх природні особливості.

Міф: Косметична хірургія насправді не є необхідною або важливою.

Реальність: Дослідження в галузі естетичної хірургії підтримують цілий ряд медичних досягнень, які є не тільки косметичними, але й терапевтичними. Розглянемо розширення горизонту застосування BOTOX®, наприклад, для запобігання мігрені; той факт, що дослідження естетичних імплантатів значно покращили можливості пацієнтів з раком молочної залози; або як покращені методи зменшення рубців, мотивовані необхідністю досконалих косметичних результатів, приносять користь цілому ряду хірургічних пацієнтів.

Більш того, косметична хірургія часто стирає межу між косметичною та терапевтичною. Яскравим прикладом цього є втягування живота, оскільки воно використовується для відновлення м’язів живота у пацієнтів, які страждають на діастаз прямої кишки, хворобливий стан з руйнівними побічними ефектами. Для пацієнтів із фартухами з в’ялою шкірою після значного схуднення косметична хірургія є абсолютно важливою для уникнення інфекцій і відновлення комфорту. А люди, яким завдано шкоди або зловживають, можуть попросити косметолога видалити болючі нагадування, що дозволить їм знову взяти у власність своє тіло.

Не менш важливо, що естетична хірургія допомагає людям стати справжнім собою. Якщо ви скептично ставитесь до того, наскільки косметична хірургія має значення для окремої людини, подумайте, наскільки важливі процедури підтвердження статі для підвищення жіночності чи чоловічості для трансгендерних пацієнтів.

Незважаючи на те, що всі ці міркування змушують нас пишатися тим, що ми є прапорцями в професії, коли справа доходить до вибору косметичної хірургії для себе, зважування «необхідності» процедури знаходиться у ваших руках.

Доктор Роман Левицький пропонує вам не зменшувати потенційного значення, яке це може мати для вас: багато пацієнтів, які проходять процедуру з «просто» косметичних причин, пізніше повідомляють, що це змінило життя, що дозволило їм подолати перешкоди, які раніше не могли подолати.

Міф: Косметична хірургія призначена тільки для заможних людей.

Реальність : Косметична хірургія стає все більш доступною для пересічних людей і більше не є лише областю багатих та відомих. Важливо відзначити, що варіанти фінансування пацієнтів ніколи не були більш універсальними, тому процедури, доступні багатьом, хто цього хоче. Крім того, такі пропозиції, як ін’єкції, зробили постійних пацієнтів людьми від 20 до 80 років, і багато хто вважає косметичну медицину частиною свого щоденного обслуговування.

Міф: косметична хірургія небезпечна, і ризикувати не варто.

Реальність : Косметична хірургія безпечніша, ніж будь-коли, за умови, що ви виберете сертифікованого косметичного хірурга або сертифікованого пластичного хірурга. Ви повинні ретельно перевіряти свого хірурга, переконавшись, що він має досвід вибраної вами процедури, отримав прекрасні хірургічні результати, як показано на фотографіях до і після, працювати в акредитованому хірургічному закладі та має досвідченого фахівця.

Тим не менш, деякі ризики існують при будь-якій операції. Ваш хірург повинен дати вам роз1яснення, щоб ви могли прийняти повністю обґрунтоване рішення; вам також слід навчитись, перевіряти те, що вони вам сказали на перевірених медичних веб-сайтах, або отримавши іншу думку.

Міф: Кожна процедура косметичної хірургії має встановлену мету, таку як «гудзиковий» ніс для ринопластики або драматичне декольте для збільшення грудей.

Реальність: Процедури косметичної хірургії використовуються для досягнення бажаного бачення пацієнта – і це так само унікально, як і людина. Процес не починається і не закінчується тим, що лікар нав’язує пацієнту результат, а починається розмовою про особисту анатомію, естетику та цілі.

Навіть коли пацієнт приходить до хірурга з проханням про конкретну процедуру, ми, у свою чергу, запитуємо пацієнта про результати, яких він бажає.

Пластичний хурург Роман Левицький разом з паціентом переглядає фотографії до і після інших пацієнтів, щоб переконатися, що вони разом на одній стороні щодо результатів, яких хоче пацієнт, і процедури, яка дозволить досягти цього результату.

Наприклад, багато жінок, які обирають збільшення, отримують імпланти нижнього профілю, які спеціально призначені для природного вигляду.

Загалом, хороші косметичні хірурги не використовують результати вирізання печива як міру добре виконаної процедури. Скоріше, хороший результат відзначається здоровим процесом загоєння, результатами, які виглядають гармонійно з рисами пацієнта, і щасливим, впевненим пацієнтом.

 

Додайте свій відгук

Next Post

Роман Левицкий - мифы о пластической хирургии

Вт Вер 29 , 2020
Эта публикация изменит ваше представление о пластической хирургии Когда пластическая хирургия становится темой для разговора, люди непременно реагируют различными способами. Кто-то может сказать: «Я люблю своего косметического хирурга – вот их визитная карточка», а другие могут вообще отказаться от косметики, утверждая, что люди должны просто принять себя такими, какие они […]