Петро Оленич – головний земельний дерибанщик в Києві – розслідування

“В Києві відбулись вибори. На щастя їх виграли демократичні сили – партії «Європейська солідарність» та «УДАР». А міським головою став Віталій Кличко.” – розповідає в на своєму каналі блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко

“Зе-команда зазнала нищівної поразки. І тепер вони навіть теоретично не можуть претендувати на вхід в якусь більшість та отримання комітетів. Оптимальна більшість в Київраді це звичайно «ЄС» та «УДАР». Те що «ЄС» ніколи не об’єднається зі «Слугами» та «ОПЗЖ» вони вже заявили. Стосовно «УДАРу», сподіваюсь що там також добре розуміють що такий компроміс похоронить їх репутацію та відверне більшість виборців. Тому маю надію на те що здоровий глузд візьме гору.

Також я дуже сподіваюсь що з приходом нових депутатів в Київраду, в КМДА почнеться зачистка від старих корупціонерів та «схематозників». Тому що існуючі схеми це потужний «удар» по іміджу київської влади, а головне по київському бюджету та розвитку міста.

У липні 2019 року, на засіданні комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік доповів, що департамент земресурсів “завалив” впровадження нової нормативної грошової оцінки землі, яка повинна була працювати з початку 2020 року.

Він також зазначив, що від приватизації нових ділянок землі в казну гроші не надходять…

У таких випадках вся ця  історія говорить про те що хтось пиляє бюджет та про те що працює організована схема.

Я вирішив розібратися хто що “завалив” і чому в бюджет перестали надходити гроші.

Отже поїхали:

Якщо мова іде про департамент земельних ресурсів то звичайно треба розібратись хто його очолює. А очолює його виявляється дуже колоритний персонаж. Такий колоритний що навіть не знаю з чого почати.

Зовуть директора департаменту земельних ресурсів КМДА – Оленич Петро Сергійович. І не наповнення бюджету про яке розповідав Репік це дрібниці в порівнянні з тим скільки він та його оточення з цього бюджету краде, дерибанить та виводить.

За даними ЗМІ тільки на одній афері по розробці техдокументації вдалось вкрасти з столичного бюджету 1,4 млрд гривень.

Почалося все з того, що Оленич примудрився протягнути через Київраду документ, що дозволяв йому в 2019 році освоїти на темі землеустрою майже 1,4 млрд гривень зі столичної казни.

Відповідну програму затвердили без звіту про виконання аналогічної програми за 2016-2020 роки, за фактом замінивши її новою без жодних на те підстав.

При цьому, суми на фінансування завдань, які раніше за рахунок платників податків вже явно виконувалися, в новому документі виросли в десятки і сотні разів.

Гроші начебто витрачалися на розробку технічної документації із землеустрою.

Потім гроші зникли без якихось пояснень. Куди їх дів Оленич і його друзі, не зрозуміло. І це тільки один з «схематозних» епізодів Оленича.

Відповідно до своєї офіційної біографії, розміщеній на сайті КМДА Оленич почав свою трудову діяльність в 2004 році з посади провідного, а потім і головного спеціаліста Управління інформаційних технологій Міністерства юстиції України.

Там же, за часів міністра Олені Лукаш працювала і його нинішня дружина Ірина Бісик. Але про неї ми поговоримо окремо.

Ірина Бісик
Ірина Бісик

З 2008 року Оленич менеджер Департаменту житлової нерухомості компанії “KDD Group N.V.” (Kyiv Donbas Development Group, Нідерланди). Компанія Київ-Донбас стала скандально відомою у зв’язку з сенсаційним інтерв’ю Леоніда Ройтмана 2014 року про функціонування на її базі потужної ОЗУ (ОПГ), що займалася рекетом і замовними вбивствами. “KDD Group N.V.” купив депутат Верховної Ради України (ВР) IV-VII скликань від “БЮТ” і “Партії регіонів” Андрій Веревський.

Андрій Веревський
Андрій Веревський

З 2009 року з приходом «донецьких» та сім’ї Яника до влади Оленіч стає заступником начальника Київської обласної філії Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру”.

Також Оленич був помічником-консультантом на платній основі (про що в офіційній біографії не згадується): в ВР V скликання (2006 – 2007) депутата Олексія Журавка (фракція “Партія регіонів”).

І саме цікаве в ВР VI скликання (2007-2012 рік) – депутата Ірини Бережної (фракція “Партія регіонів”) відвертої украінофобкі і прихильниці “руского міра”.

Олексій Журавко
Олексій Журавко

З вересня 2012 року – начальник Головного управління Державного земельного агентства України в Сумській області. Само собою працює у зв’язці з «ригами». Там він проверне дуже масштабні схеми по розкраданню бюджетних коштів про які я розповім згодом.

Тобто все становлення корумповано чиновника Оленича пов’язане з людьми Януковича, “Партією регіонів”, українофобами і адептами русского мира. І це згодом себе проявить. Про те як Оленич допомагав Російському “Сбербанку” і регіоналу Веревському я також буду розповідати.

Оленич оточив себе відданими людьми, які допомагають йому провертати різноманітні схеми які вражають своїми масштабами та нахабністю.

Він вибудовує власну вертикаль для подальшого “вимивання” грошей з бюджету. Так, вкрай цікаво виглядає призначення родички Оленича Анни Лисик яка до цього займала посаду інспектора по персоналу!!! на керівну посаду в земельному департаменті КМДА (Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій) яким негласно керує Оленич. У минулому Анна Лисик була головою Борщагівської сільради, і з темою земельних афер знайома не з чуток. З її допомогою Оленич планує і надалі “виводити” бюджетні гроші.

Анна Лисик
Анна Лисик

В ГІОЦ зараз директор Мисак Оксана Віталіївна – дружина директора підконтрольного Оленичу КП «Київський інститут земельних відносин» Ігоря Долинського, чомусь юрист за освітою, хоча організація явно має IT профіль. Працювала в Держземкадастрі.

Заступник з економіки та фінансів ГІОЦ – Різаєв Олександр Сергійович – чоловік працівниці того ж КП «Інститут земельних ресурсів» Францішко Наталії Борисівни на момент призначення на посаду був безробітний!

Різаєв Олександр Сергійович
Різаєв Олександр Сергійович

А так званий «смотрящій» по ГІОЦ Дмитро Стеценко зараз займає посаду заступника директора з виконання міської цільової програми. Стеценко колишній радник Льоні «Космоса», має непогашені судимості, боржник перед багатьма підприємствами, в тому числі і перед КП ГІОЦ.

Дмитро Стеценко
Дмитро Стеценко

Після публікації в пресі його по тихому перевели на посаду заступник начальника відділу, але в ручному режимі саме він керує колективом. Зрозуміло що персонаж має зв’язок з «решалою» часів Льоні «Космоса» Денисом Комарницьким, який зараз примазався до Зе-команди, а безпосередньо до Колі (Оболонського Закусенца) Тищенка

Отже маємо ОПГ в повному складі яке готове за вказівкою свого керманича Оленича до деребану кіївського бюджету. Але чи погодяться на це кияни які вибрали нову владу та сподіваються що вона все ж таки прикладе максимум зусиль для того щоб позбутися подібних паразитів. Будемо сподіватись що так і буде.

В цьому розслідуванні я пройшовся тільки по верхам. А про «схематозника» Оленича та його ОПГ далі буде…”

Додайте свій відгук

Next Post

Україна та Іспанія мають гарні перспективи розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин — Качка

Чт Гру 3 , 2020
Україна та Іспанія мають гарні перспективи динамічного розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин. Зокрема, важливим інструментом успішної співпраці є Змішана Міжурядова Українсько-Іспанська Комісія з економічного і промислового співробітництва. Переглядів: 2 632 Читайте також:Доставка квітів в КиєвіЯк знайти кращого адвоката в Києві: Поради та РекомендаціїБюро перекладів у КиєвіВирішили придбати машину — 3 вагомі аргументи […]