Акумуляторні перфоратори – як вибрати?

Акумуляторні перфоратори, які можна придбати за посиланням https://procraft.ua/ua/akkumuljatornyj-instrument/akkumuljatornye-perforatory/, використовують акумуляторні батареї, що дозволяє користувачеві швидко вставити акумулятор і отримати робочий перфоратор без шнура живлення. Незалежно від функцій акумуляторної перфоратори, можна сказати, що це гнучкий електроінструмент, який можна використовувати будь-де без необхідності доступу до будь-якої електричної розетки та працює, поки акумулятор заряджений.

Дуже важливо розуміти характеристики та функцій акумуляторного перфоратора, щоб отримати максимальну віддачу від інструменту. Для початку ось чотири характеристики, на які варто звернути увагу, купуючи нову акумуляторний перфоратор

І, хоча кожен виробник інструментів пропонує різноманітні моделі акумуляторних перфораторыв, їх можна умовно розділити на дві категорії:

  • недорогі перфоратори для легких і середніх навантажень для майстрів своїми руками та
  • дорогі перфоратори для важких навантажень для професійних підрядників.

Патрон, важлива функція акумуляторних перфораторів

Свердлильні патрони — це механізми, встановлені на шпинделі, які утримують свердло або інший ріжучий інструмент. Вони бувають із шпонковими, безключовими та гібридними системами, що дозволяють швидко змінювати свердла.

Патрон зі шпонкою чи безключовий патрон, який найкращий?

Деякі патрони вимагають використання ключа для повороту втулки; вони називаються патронами зі шпонкою. Однак більшість ручних перфораторыв і скоб використовують безключовий патрон, де втулка або корпус затягуються вручну.

Ключовий патрон

Затискні патрони призначені для використання ключа для послаблення або посилення захоплення інструменту. Коли ковзання є проблемою під час важких операцій, патрони зі шпонкою мають перевагу, додаючи додатковий крутний момент долоту. Вони можуть обертатися як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.

Безключовий патрон

Швидкозатискні патрони призначені для швидкого ослаблення та затягування інструменту на бурті патрона перфораторавручну або за допомогою крутного моменту. Інструмент можна послабити, повернувши втулку патрона проти годинникової стрілки. Патрони, які є в побутових багатофункціональних перфораторах, є безключовими патронами для портативного свердлильного обладнання. Зазвичай використовуються металеві або пластикові гільзи. Ці патрони також можна сконструювати для свердління в іншому напрямку.

Гібридні  патрони

Для гібридних свердлильних патронів доступні як шпонкові, так і безключові методи. Секція без ключа затягується автоматично, тоді як частина зі шпонкою регулюється на патроні для посилення захоплення та підтримки крутного моменту.

Швидкість удару

Швидкість удару, вимірюється в ударах за хвилину та впливає на те, наскільки швидко та ефективно перфоратор може свердлити отвори у твердих матеріалах. Швидкість удару вища з дротовими перфораторами

Оскільки цей електроінструмент вимагає БАГАТО контакту, щоб натиснути на гвинт або болт і затягнути або послабити його, IPM (удари за хвилину) має бути достатньо високим. Якщо ударний інструмент з високою швидкістю обертання в хвилину не входить у ваш бюджет, шукайте пристрій, який має хороше поєднання крутного моменту, обертів на хвилину.

Якщо перші два (RPM і крутний момент) відмінні, остаточний (IPM) може трохи постраждати. Більший IPM вказує на більший контакт між інструментом і призначеною ціллю, а більший контакт вказує на те, що цільовий гвинт або гайка залишаються надійно на місці.

Легко зрозуміти, чому цей аспект інструменту також є критичним. Якщо ви поєднаєте це з високим крутним моментом і обертами, ви отримаєте майже ідеальний ударний гайковий ключ.

Ергономічні особливості акумуляторного перфоратора

Інструменти з меншою вагою, частково виготовляються завдяки використанню легших матеріалів корпусу. Оскільки полііміди зі скловолокном є більш міцними та легшими за метал, вони стають все більш популярними. Через його міцність і малу вагу очікується, що спеціалісти з розробки інструментів побачать більше магнієвих корпусів для інструментів. Тим не менш, удосконалення в результаті модифікації матеріалів, можливо, досягли легкості інструменту.

Додайте свій відгук

Next Post

4 шага для по выбору школы для вашего ребенка

Нд Гру 4 , 2022
Как выбрать лучшую школу для своего ребенка? В следующих разделах есть вопросы, которые вы должны рассмотреть в процессе выбора школы для своего ребенка. Помните, что вы ищете школу или лицей, который сделает образовательный опыт для вашего ребенка и вас максимально полезным. Как выбрать лучшую школу для своего ребенка? Независимо от того, […]