Кирило Тимошенко купив дружині особняк за 10 млн. гривень. Заробив на “Великому крадівництві”?

У другий день нового 2021 року заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко придбав заміський маєток в котеджному містечку “Альпийка” по Новообухівській трасі поблизу села Підгірці Київської області. Все майно оформлено на його дружину Олену.

Ще в кінці липня минулого року на неї було записано дві невеликі ділянки загальною площею 6 соток, а нині чиновник купив там ще 27 соток землі і особняк на 354 кв. м. Вартість такого “подарунка” – 10 млн грн, тільки готівкою Тимошенко зберігає 1,3 млн$.

Коли прекрасно нажився на кураторства “Великого будівництва” Зеленського, тепер і для себе масштабне будівництво організувати.

Додайте свій відгук

Next Post

Те, що рятує: Розмитнюються чергові 20 кисневих концентраторів від фонду Порошенка

Пн Січ 4 , 2021
Чергові 20 кисневих концентраторів виробництва США, придбані Фондом Порошенка спільно з волонтерами, прибули в Україну і найближчим часом будуть передані у медичні заклади. Представники фонду поїхали їх розмитнювати. Переглядів: 2 393 Читайте також:Борис Баум - близкий друг Кирилла Тимошенко и участник лужниковской ОПГ теперь на "Миротворце"Переваги будівництва нового приватного будинку під […]