Кожна втрата на дипломатичному фронті неодмінно призводить до людських втрат на лінії фронту з Росією

Голова правління в Українському кризовому медіа-центрі Валерій Чалий  у Facebook так коментує цю подію:

Для того, щоби оцінити, що якісно змінилося в процесі перемовин у форматі тристоронньої контактної групи (ТКГ) у Мінську, і в яку пастку це веде Україну, не треба навіть вчитуватися в тексти. Достатньо подивитися, як змінювалося оформлення підписантів.

По-перше: представників так званих ОРДЛО (які завжди були і формально залишаються спостерігачами, а не учасниками ТКГ) підтягнули до основних підписантів – учасників тристоронньої контактної групи.

По-друге: до останнього часу Україна не мала офіційного представництва в цьому дорадчому механізмі. А тепер там з`явилися два дивних, як на мене підписи: “Согласен”.

“Согласен” в якості кого?

“Согласен” за погодженням з своїм прямим керівником?

“Cогласен” – це тепер буде практика, чи все ж таки повернемося до чіткої проукраїнської позиції?

ФОРМА має значення не менше, ніж зміст! Не давайте супротивнику зайвих важелів в цій гібридній війні! Кожна втрата на дипломатичному фронті неодмінно призводить до людських втрат на лінії фронту з Росією.


Додайте свій відгук

Next Post

Для медицинских учреждений Шостки и Конотопа закуплены антисептик, медицинские маски, резиновые перчатки, и респираторы - Игорь Молоток

Вт Бер 17 , 2020
Для медицинских учреждений Шостки и Конотопа закуплено антисептик, медицинские маски, резиновые перчатки, и респираторы – Игорь Молоток Переглядів: 4 216 Читайте також:Письмові переклади документів та текстівЯк вибрати комерційну нерухомістьДБР порушило кримінальне провадження проти нардепа СН Семінського за вимагання акцій "Нафтогазвидобування"Зрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ та знищує вугільну галузь […]