Ігор Молоток – ремонт доріг для Шостки пріоритетний напрямок

“Сьогодні провів черговий прийом громадян у рідній Шостці. Традиційно, звернень надійшло багато, причому більшість з них стосувалась не особистих проблем людей, а загальноміських.”- пише Ігор Молоток в Facebook

“І в цьому всі шосткинці – люди, які всім серцем перш за все вболівають за рідне місто, його розвиток і розбудову. Лідируючі позиції серед проблем, озвучених під час прийому, займав ремонт доріг. Варто відзначити, що цей напрямок роботи залишається для мене пріоритетним і в наступному році. Зокрема, плануємо завершити ремонт кругової розв’язки, відремонтувати вул. Воронізьку, з’єднати якісною дорогою Шостку та Глухів.

Це програма мінімум.

Також продовжуємо реконструкцію скверу Кожедуба, незабаром мають початися роботи по встановленню паркану, а в наступному році – по очистці і впорядкуванню озерця. У планах – продовження утеплення (заміна вікон) у школі № 1, реконструкція фасаду і подвір’я школи № 13.Численні скарги надходять стосовно вкрай незадовільного стану санвузлів у школах міста, адже у більшості з них встановлена сантехніка минулого століття, яка вже давно виробила всі можливі ресурси.

Треба подумати над комплексним вирішенням цієї проблеми.

З приводу виділення окремого приміщення звернулось товариство глухих. Впевнений, що люди з порушеннями слуху не мають залишатися осторонь громадського життя міста. Також плануємо реалізувати цікавий краєзнавчий проект. Відкриттям стала карта 1700 року, де славнозвісна воронізька Осота має назву Воронець.

Наш край містить багато загадок, тож будемо їх розгадувати, аби більше дізнатись про своє коріння і донести нащадкам правдиву історію.”

Додайте свій відгук

Next Post

Скороход Ігор Володимирович - люксові автівки і елітні квартири ховає на матерях

Вт Тра 21 , 2019
Перший заступник начальника ГУ ДФС м.Києва Ігор Скороход не вказав у декларації за 2015 рік жодної нерухомості в столиці. Проте у 2016-му згадав, що мешкає у 180-метровій квартирі, записаній на тещу. Також на матір і тещу податківця оформлені три автомобілі та ще дві квартири в елітних новобудовах – повідомляє проект […]