Гроші за повітря: скандал з платіжками за газ набирає обертів на Вінниччині

Газом не користувався, але за постачання “блакитного палива” заплати. Із такою ситуацією зіткнулися десятки абонентів на Вінниччині. Люди, які з різних причин не користуються газом, все одно мають сплачувати сотні гривень за його постачання. Абоненти обуренні та вимагають пояснень від компанії-постачальника.

Вадим Когут підключив свій новий будинок до газопостачання торік. Але помешкання досі не заселене, адже в кімнатах ще треба зробити ремонт. Тож газом господар не користується. Та попри це чоловік отримав від компанії-постачальника рахунок за транспортування “блакитного палива”. Якщо не розрахується вчасно, то доведеться ще й сплати пеню.

“385 гривень 05 копійок треба заплатити за постачання газу. Я думав, шо це якась помилка чи шо, ми пішли в газконтору. Сказали, ні ви вже в базі є, ви вже винні. Ви мусите платити, якщо ви не заплатите, вам відріжуть. Я думав, може наплутали щось”, – каже власник будинку Вадим.

Як виявилося, пан Вадим далеко не єдиний, хто зіткнувся із такою проблемою в Іллінцях.

Компанія “Вінницягаз” постачає газ мешканцям усієї області. Про ситуацію, з якою зіткнулися пан Вадим та ще десятки абонентів, тут знають. Але додають: помилок у розрахунках немає. Ті, хто торік газом не користувався, але підключені до мережі і планують використовувати його у майбутньому, все одно мають сплачувати за доставку. Тих, хто не платитиме, від’єднуватимуть від мереж.

“Як у нового споживача, здійснені нарахування сплати за доставку за плановими об’ємами споживання тієї групи споживання, до якої ви належите, які враховують ваші газові прилади, вашу площу. Такий самий порядок і в тих, хто газ не споживав у попередній газовий рік, це з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року, а всі решта споживачів отримали рахунки, виходячи з тих обсягів газу, які вони споживали в попередній газовий рік”, – розповідає речниця АТ “Вінницягаз” Лариса Логінова.

Із такими аргументами абоненти не згодні. Тож планують позиватися до суду.

Світлана Боднар, Олег Смаковський, “5 канал”

Додайте свій відгук

Next Post

Перенимает российский опыт: Зеленский торгует людьми и собирается бороться с "неправильными" мусульманами

Вт Лют 4 , 2020
Если по требованию Эрдогана Зеленский и правда выдаст пятерых турецких учителей, которых недосултан считает гюленистами, выйдет так, что он их за обещание 36 миллионов долларов военной помощи продал. Переглядів: 3 848 Читайте також:Твердопаливні котли від компанії «Бізон» — тепло і затишок у будь-яку погоду!Системи димовидалення: що це?«Бізон» - виробник якісних котлівЯк […]