Артем Семенихін та його співмешканка Олена Сердюк намагаються уникнути відповідальності за наклеп

Сьогодні, 21 травня, Сумський апеляційний суд мав розглянути справу за позовом нардепа Ігоря Молотка до міського голови Конотопу Артема Семеніхіна та депутатки Сумської обласної ради Олени Сердюк. Та через відсутність відомостей про повідомлення належним чином Артема Семеніхіна про час і місце судового засідання засідання відклали. Наступне призначили на 11 годину 25 червня.

Нагадаємо: нардеп Ігор Молоток звернувся до Конотопського міськрайонного суду за захистом честі, гідності та ділової репутації. Тоді Конотопський суд цей позов задовольнив. Мова йшла про дописи Семеніхіна і Сердюк у Фейсбуці, оприлюднені після побиття Семеніхіна влітку минулого року. Тоді і конотопський мер, і депутатка облради заявляли, що до побиття може бути причетний Ігор Молоток. Суд першої інстанції зобов’язав їх оприлюднити спростування, так як визнав цю інформацію недостовірною. На рішення суду першої інстанції була подана апеляція.

Додайте свій відгук

Наступний матеріал

Куди поділися мільярди, виділені на боротьбу з COVID-19

Ср Чер 3 , 2020
Шістдесят мільярдів, які були виділені на боротьбу з коронавірусом, поділись невідомо куди. Переглядів: 3 140 Читайте також:Артем Семеніхін - екс-мер Конотопу заробив мільони - блогерАртем Семеніхін - розслідування діяльності мера Конотопу по розкраданню місського бюджету (відео)Артем Семеніхін довів місто до повного зубожінняАльона Шевцова (Дегрик) програла суд виданню Mind стосовно зв'язків з […]
%d блогерам подобається це: