Артем Семеніхін – розслідування діяльності мера Конотопу по розкраданню місського бюджету (відео)

Блогер та громадський активіст Ярослав Бондаренко провів розслідування діяльності мера міста Конотоп Артема Семеніхіна. За інформацією Бондаренко деякі фірми та чиновники комунальних підприємств знаходяться під слідством в з’язку з аферами на тендерах в місті.

Про це на відео:

“Артем Семеніхін — фігура знайома кожному конотопчанину. Під час минулих виборів, коли хвиля всенародного сліпого патріотизму змітала всіх підряд він зміг з’явитися в потрібний час в потрібному місці і зайняти крісло мера Конотопа. Просто так, без будь-яких навичок, досвіду, навіть більше — без наявності адекватної програми і здорового глузду. Люди голосували за патріотизм а Семеніхін цей патріотизм втілював. Перебуваючи в Конотопі, я вже показував деяку діяльність персонажа, а саме розпил бюджету на трамвайному «Європереїзді» за 1,5 ляма, вкрадену дорогу у військової частини, яку Семеніхін проклав до своєї мами, посилання на матеріали дам в кінці цієї статті.” – розповідає блогер.

“З чого починав Семеніхін?

Семеніхін спливає в 2012 році як дрібний шахрай що отримує судимість.
Тоді арешт в Києві дрібного шахрая Артема Семеніхіна, засновника ПП «Космо» і ТОВ «Гротто ЛТД» ( ларьочний бізнес) в черговий раз показав кадрову політику ВО «Свобода». Ще в жовтні 2012 року в правоохоронні органи звернулися десять підприємців Святошинського району міста Києва зі скаргою на незаконну діяльність Семеніхіна.
В період з січня 2011 року по вересень 2012-го Семеніхін представлявся працівником «Київенерго» і вимагав гроші в якості оплати за електроенергію. Він щомісяця обходив торгові точки, розташовані по вул. Уборевича 3, і назбирав таким чином близько 300 тисяч гривень. Коли ж ошукані підприємці звернулися в правоохоронні органи, їм почали надходити погрози фізичної розправи. Погрожували навіть жінкам. Запис телефонних розмов є у журналістів телекомпанії «Ера», які проводили власне розслідування.
Кількість постраждалих від шахрайства Артема Семеніхіна може скласти, за оцінками правоохоронних органів, сотні людей, а розмір прибутку від незаконної діяльності — 1,5 млн. грн. щомісяця. 13 листопада Семеніхіна заарештували, і суд залишив його під вартою.
Тоді «Свобода» провела під Святошинським РВВС нарочито мляве пікетування. І швидко змоталася: до кримінальних витівок своїх членів вони звикли.

Діяльність Семеніхіна на посаді мера Конотопу

Давайте подивимось куди витрачається бюджет міста та Конотопської громади.

Є така компанія ТОВ «РЕМСЕРВІС»(https://opendatabot.ua/c/32690599) – вона робить все для конотопський комунальних підприємств. Тобто це найбільший постачальник послуг по будь-яким напрямкам, (https://clarity-project.info/tenderer/32690599) з яким міська влада Семеніхіна укладає багатомільйонні угоди.
При тому контора, якій Семеніхін віддає більшість тендерів не вилазить з кримінальних справ (https://opendatabot.ua/c/32690599)
Наприклад, кримінальна справа про розкрадання «Ремсервісом» півмільйона з міського бюджету Конотопу. (https://opendatabot.ua/court/70484683-89d45411cc6b9c37d99d1d2581dee286)

Керівник Управління ЖКГ Конотопської міськради який вступив в зговір з «Ремсервісом» та проходить по цій справі був Павлюченко Григорий Павлович (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_54902b92-3677-4c7d-b1fb-dd591d9dd28c).
Семеніхін його прибрав, але поставив заступником, так би мовити «смотрящим» (https://opendatabot.ua/c/23045927)

Виходить, що Семеніхін просто робить рокіровки керівників комунального підприємства. Стандартна схема. Понизили до зама потім повернули. При тому кримінальний комунальник на всіх засіданнях чудово доповідає та співпрацює з мером-телепузиком навіть і зараз, в 2020 році.
Павлюченко проходить по ще одній кримінальній справі по розкраданню з комунальної власності Конотопської громади 1 172 801 грн. (https://opendatabot.ua/court/89901451-8fb71ecb9ea5e4b4b4f412fa7a9d8c0b).

З ним проходять ще двоє обвинувачених: Добролежа Наталія Григорівна, та Ковальова Олена Олександрівна
Добролежа Наталія Григорівна – кінцевий бенефіціар ще одної цікавої компанії, яка постійно виграє тендери в Конотопі — ТОВ БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС  (https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/35800585/).

Другий власник компанії — Сагателян Артак Бабкенович. Компанія Сагателяна-Добролежи також проходить по безлічі кримінальних справ. Але у мера Семеніхіна вони на високому рахунку.

Про цю кримінальну парочку з Бахмачу багато писали ЗМІ, наприклад про початок їх діяльності пишуть наступне:

«Ще до подій Революції Гідності голова Бахмацької РДА Віктор Міщук та його перший заступник Володимир Цепух створили організоване злочинне угрупування, метою якого стало вимивання коштів місцевого бюджету.
В результаті, всі підрядні роботи по благоустрою міста і району Бахмаччини (будівлі держустанов, дороги, комунікаційні мережі тощо) здійснюються однією фірмою – ТОВ «БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС», керівником якої є сестра першого заступника голови РДА Цепуха В. Г. – Добролежа Наталія Григорівна, яка є дружиною Сагателяна Артака Бабкеновича – засновника цієї ж компанії).

Після звільнення Міщука в 2017 за корупційну діяльність, аферисту Сагателяну довелось залишити Бахмач та податись в інші регіони де він до цих пір продовжує корумпувати держслужбовців.»

Виходить, що мер-телепузик пригрів кримінальних гастролерів і із Чернігівщини

Далі можна збитися з кількості кримінальних справ по яким проходять Сагателян та Добролежа. (https://akcenty.net/skhemy-artaka-sahateliana-po-razkradanniu-biudzhetnykh-koshtiv-na-remonti-dorih/) – відзнічає Бондаренко

Родина Сагателянів це просто майстри з фіктивних тендерів та афер з використанням підставних та фіктивних фірм:  (https://www.facebook.com/romny.samopomich/posts/1331241070255561/)

Схема роботи фірми ТОВ БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС — це демпінг, а потім якщо вдасться виграти — додаткові угоди та підняття вартості.

Отже, сьогодні я показав тільки дві фірми  з якими аферист та шахрай Семеніхін пилить бюджет міста Конотоп та Конотопської громади.
В наступному матеріалі буде ще цікавіше, — про те куди ховає накрадені мільйони Семеніхін  і наскільки збільшився уставний фонд контори Семеніхіна ПП «Космо» в 2020 році.

Не забувайте підписуватись на мій канал та поширювати відео, славетне місто Конотоп та Конотопська громада гідні жити краще — без шахраїв, аферистів, казнокрадів та псевдопатріотів, тобто без Семеніхінщини.” – додає Бондаренко

Додайте свій відгук

Next Post

Максим Степанов и его бездарная закупка

Нд Січ 10 , 2021
Министр здравоохранения Максим Степанов самостоятельно определил поставщика вакцины от коронавируса для Украины. О том, как это произошло и чем это грозит украинцам – написал глава ГП «Медицинские закупки Украины» Арсен Жумадилов в Facebook. Переглядів: 2 587 Читайте також:Олександр Соколовський разом з чиновником Перцовським організували схему постачання непридатної постілі в Укрзалізницю.Український гральний […]