Андрій Стріхарський «слуга» аферист та його будівельні піраміди (за матеріалами кримінальних справ)

З кінця 2005 року внаслідок шахрайських дій колишнього головного бухгалтера двох компаній були розкрадені активи на суму 15 млн. гривень.

Загальна попередня сума збитку оцінювалась в 25-30 млн. гривень по курсу 2005 року приблизно 6 млн. долларів.

Група інвесторів компаній-забудовників ТОВ «Марс» і ТОВ «НСЛ» тоді заявили про появу нової будівельної «піраміди» у столиці, у результаті якої постраждали понад 180 чоловік, що вклали гроші в будівництво житла на вул. Мілютенка, 29А і вул. Березняківській, 4А.

Відповідно до повідомлення комітету із захисту прав інвесторів, на початок року будівництво на цих двох майданчиках так і не було почато. З кінця 2005 року внаслідок шахрайських дій були розкрадені активи на суму 15 млн. гривень. Загальна попередня сума збитку оцінювалась в 25-30 млн. гривень (6 млн. долларів)

Комітет із захисту прав інвесторів тоді акцентував увагу на тому, що понад 95% коштів, отриманих від інвесторів, були виведені генеральним директором компаній і головним бухгалтером обох товариств через підконтрольні компанії та фірми.

Зокрема, як відзначали інвестори, на половину отриманих від інвесторів коштів закуповувалися будівельні матеріали, потім вони вивозилися на інші будівельні майданчики і перепродувалися третім особам, віддавалися в заставу під кредит у комерційних банках.

«Решта грошей направлялася на рахунки фіктивних фірм і компаній-«одноденок» і відразу переводилися в готівку, а самі фірми миттєво ставали банкрутами», — йшлося в повідомленні.

11 березня від заступника прокурора Деснянського району Києва інвесторам стало відомо про те, що їм відмовили в порушенні кримінальної справи за фактами шахрайства з коштами вкладників ТОВ «Марс» і ТОВ «НСЛ». Інвестори вважають, що відмова в порушенні кримінальної справи незаконна, що стало підставою для звернення до Прокуратури Києва і Генеральної прокуратури зі скаргою та клопотаннями — скасувати дану постанову.

Тоді зв’язатися із представниками компаній-забудовників не вдалося.

Варто зазначити що Стріхарський Андрій Петрович проходив по кримінальній справі 761/27603/13-к (тих самих організаторів піраміди на Мілютенко 29 та Березняківській 4а ТОВ «Марс» та ТОВ «НСЛ» де директор цих компаній Клацун Ярослав Михайлович є обвинуваченим.

Тісний зв’язок Стріхарського з Клацуном показуєщо вони разом балотувались в одному виборчому окрузі на Черкащині та Стріхарський переміг від партії влади. Співпало!? Отже виходить що друг Стріхарського аферист Клацун виступив в статусі технічного кандидата «слуги народу».

Клацун — фігурант чисельних схем та афер наприклад в Броварах під Києвомвін ошукав своїх вкладників на 2 млн. грн.

Клацун на колажі статті де йдеться про аферу
Клацун на колажі статті де йдеться про аферу

Як повідомляли обдурені інвестори ТОВ «НСЛ» і ТОВ «МАРС», де «шановний» Андрій Петрович Стріхарскій на пару з бухгалтером Кириченко-Степаненко Іриною консультували і брали гроші у інвесторів (а тепер потерпілих (їх 115 чоловік) у кримінальній справі 60-2638 Провадження ГУ МВС в м. Києві (слідчий підполковник Вдовенко Олена Миколаївна), всього зібрано грошей на 26 600 000 і все так майстерно вкрадено, що і за 5 років слідства не знайшли!

Також як повідомляли інвестори, в матеріалах кримінальної справи 60-2638 знаходяться протоколи допиту Андрія Петровича Стріхарського том і це не буде називатися ні наклепом, ні збитком «ділової репутації»! Тому що це правда!

На відомому форумі присвяченому нерухомості сайту domik.net а також gdevkievezhithorosho.com розміщена інформація про участь А.П. Стріхарського в діяльності ТОВ «НСЛ», яке «нагородило» міська влада Києва сотнею з гаком потерпілих від будівельної афери.

Раніше ЗМІ публікували розслідування незаконної діяльності рейдера та розпильшика “зеленої” влади Андрія Стріхарського

Додайте свій відгук

Next Post

Ефектні та ефективні камінні топки Кratki польського виробництва

Вт Лип 13 , 2021
Сучасний дизайн відбився практично на кожній деталі інтер’єру, в тому числі на меблях, текстилі, світлі, іншому устаткуванні, завдяки якому наші оселі стають більш комфортними та затишними. Не уникли прогресивних трансформацій і каміни: вони стали більш практичними, зручними в експлуатації і отримали ексклюзивні інноваційні форми. До найбільш популярних моделей камінних топок […]