Звільнення Цемаха без завершення процесуальних дій є ознакою змови та державної зради – Фріз

Представники політичної партії “Європейська Солідарність” закликають правоохоронні органи розслідувати факти тиску з боку Офісу президента на апеляційній суд з метою звільнити під особисте зобов’язання свідка у справі МН17 Володимира Цемаха.
Про це повідомила депутат Ірина Фріз.

“Суд відпустив фігуранта справи щодо збиття МН-17 Цемаха, якого наші спецслужби привезли з окупованої території в результаті спецоперації. Варто нагадати, що на видачі Цемаха Росії наполягали в Кремлі. Отже, рішення суду свідчить про те, що Офіс президента впливає на рішення судової гілки влади, що суперечить не лише Конституції, а й всім принципам розподілу влади. Ми звертаємося до СБУ, ГПУ та ДБР з вимогою порушити кримінальні справи за ознаками злочинів з кваліфікацією згідно з статтею 111, 386, 396, 375, а також 376 із встановлення осіб, що були причетними до впливу на судову інстанцію щодо порушення питання про звільнення Цемаха”, – написала Фріз у Facebook.

Парламентар наголосила, що відпустивши свідка, у справі пов’язаній з підтвердженням на міжнародному рівні дій країни агресора, суд надав допомогу країні-агресору у захисті позиції їх невтручання у події на Донбасі.

“Звільнення Цемаха без завершення процесуальних дій з боку міжнародних слідчих є ознакою змови та державної зради згідно п.2 ст.111 УК України та багатьох інших статей Кримінального Кодексу України. Державна зрада в формі надання допомоги іноземній державі (РФ) не викликає сумнівів, адже Кремль отримав можливість не лише позбутися нищівного доказу у справі”, – підкреслила депутат.

Ігнорування українською владою і представниками правоохоронних органів звернень європейських партнерів щодо необхідності збереження важливого свідка можуть ускладнити відносини між Україною та ЄС, додала Фріз.

Додайте свій відгук

Next Post

Новий прем’єр-міністр Гончарук виявився боржником-рекордсменом за комуналку

Пт Вер 6 , 2019
Родина прем’єр-міністра Олексія Гончарука заборгувала рекордні суми за комунальні послуги. Переглядів: 8 002 Читайте також:Зрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ та знищує вугільну галузь УкраїниВладна брехня або чим для президента та і його команди завершиться "​вагнергейт" (ВІДЕО)Українофобка Лазуткіна дала хабар судді Оксюті - суть справиВадим Чучковський, який фігурує у […]