Жінка, яка викинула українські паспорти, загриміла в базу «Миротворця» (ФОТО)

Українку Людмилу Чмульову (Паращенко), чиї племінники в Харкові кинули на землю українські паспорти і образливо висловлювалися на адресу держави, внесли в базу «Миротворець»

Жінка, яка викинула українські паспорти, загриміла в базу Миротворця (ФОТО) — DSnews.ua
Людмила Чмульова

Відповідні дані опубліковані на сайті «Миротворця»

Зокрема, в її анкеті вказується, що жінка народилася в Дружківці Донецької області, а проживає в Харкові. Її чоловік Віталій Чмульов — уродженець міста Горлівка, судячи з соцмереж, він — прихильник псевдореспублік.

Причини внесення українки в базу вказані наступні:

  • демонстративне публічне знущання над громадянством України;
  • залучення неповнолітніх дітей в антиукраїнську акцію;
  • учасник актів гуманітарної агресії проти України.

Зазначимо, Людмила є тіткою дітей, з ким вона була знята на відео. Сестрі Людмили Інні Паращенко, матері дітей на відео, раніше був вручений протокол про адміністративне правопорушення — за статтею 173 КУАПП (дрібне хуліганство) і 184 КУАПП (за ухилення від нормального виховання дітей).

Жінка, яка викинула українські паспорти, загриміла в базу Миротворця (ФОТО) — DSnews.ua

Як писала «ДС», 18 травня в мережі зʼявилося відео, на якому жінка і двоє неповнолітніх дітей кидають на землю українські паспорти і грубо висловлюються на адресу держави в цілому. Згодом зʼясувалося, що жінку, поведінка якої обурила мережу, звуть Людмила Чмульова, вона, ймовірно, живе в Харкові або в Харківській області. За словами самої жінки, відео з киданням паспортів — фейкове. Також Чмульова поскаржилася на цькування в мережі і пообіцяла найближчим часом розповісти свою версію події.

 

Додайте свій відгук