ТОП-25 українських брендів

Це бренди українських компаній, що зуміли увійти в число лідерів у своїх галузях і знайти популярність по всій Україні. Кожній з них вдалося по-своєму знайти ключик до споживача – оригінальністю своєї продукції, чудово високою якістю, демократичною ціновою політикою, нестандартними маркетинговими ходами – і завдяки цьому їх бренди зараз у всіх на вустах.

Ми прагнули представити в рейтингу по можливості широкий галузевий спектр бізнесу. Також, складаючи топ-25, ми хотіли підкреслити, що українці мають чимало власних брендів товарів і послуг, якими можна пишатися. Тому подаємо найуспішніші українські бренди в алфавітному порядку.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Корпорація “АТБ” – об’єднання крупних українських компаній, що здійснюють діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво і продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. Впізнаваність логотипу “АТБ” має загальнонаціональний масштаб. На підприємствах корпорації “АТБ” працюють понад 64 тис. співробітників. Найбільші підприємства корпорації “АТБ” – мережа роздрібних магазинів “АТБ-Маркет” (налічує вже 1082 магазину в 275 населених пунктах), м’ясна фабрика “Фаворит Плюс” (це велике сучасне інноваційне підприємство є лідером мясоколбасной галузі України) і кондитерська фабрика “Квітень”. У 2019 р. корпорація “АТБ” встановила власний рекорд по сплаті податків і зборів до бюджетів різних рівнів, досягнувши позначки в 12,6 млрд грн, що на 34% більше, ніж у 2018 р.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

БКК – це більш ніж 700 фахівців, які щиро люблять свою справу і пишаються своєю роботою, щодня створюючи справжні кондитерські шедеври. БКК виробляє близько 20 т кондитерських виробів на добу. Кожен день продукцією БКК насолоджуються близько 200 тис. киян та жителів інших регіонів України. Якщо все еклери і заварні тістечка, які виробляє компанія протягом місяця, викласти в ряд, то він простягнеться від Києва до Черкас, а тортів вистачить, щоб покрити чотири футбольних поля. В асортименті БКК понад 90 позицій тортів і тістечок. Продукція БКК створюється за оригінальними рецептами, унікальним технологіям і стандартам, які гарантують високу якість і неповторні смакові відчуття. З кожним роком замовлення на виробництво кондитерських виробів компанії ростуть, а разом з ними збільшується територія реалізації товарів бренду. У 2019 р. БКК вдруге отримав престижну премію “ВИБІР РОКУ” в номінації “Тістечка року”.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

104.ua – це єдиний сервіс для всіх споживачів газу в Україні. Включає в себе 113 Центрів обслуговування клієнтів “104.ua Клієнтський простір” у 16 областях з єдиною концепцією обслуговування та оформлення. Вони були відкриті у 2017-2019 роках і щорічно обслуговують 5 млн клієнтів. Всі центри обслуговування побудовані за єдиним новаторському форматі, який забезпечує комфортне обслуговування щільного потоку клієнтів – навіть у години пік розрахунковий час очікування не перевищує 15 хв.

Всеукраїнський контакт-центр забезпечує 45 млн контактів з клієнтами в рік. Онлайн-сервіси 104.ua: особистий кабінет – більше 2,6 млн зареєстрованих користувачів; мобільні додатки 104 Mobile і 104 Mobile Light – понад 300 тис. скачувань; Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua – 350 тис. користувачів. Ці сервіси забезпечують

по всіх каналах комунікацій 100 млн контактів з клієнтами в рік.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Blest – один з найбільших виробників і найпопулярніших брендів м’яких меблів в Україні. Завдяки лояльності споживачів і довірі партнерів компанія створила широку торговельну мережу з більш ніж 130 фірмовими відділами різних форматів на території України і за кордоном (у Словаччині, Грузії, Литві, Румунії, Монголії і Канаді). У кожному з них можна підібрати і придбати диван з широкого модельного ряду. Дизайн м’яких меблів Blest розробляється шеф-дизайнером Доменіко Ларато в колаборації з італійською студією Lauriero Design. Висока якість продукції підтверджена дипломами Київського міжнародного меблевого форуму. Три роки поспіль моделі м’яких меблів Blest були відзначені престижними нагородами в меблевій галузі – дипломами переможців в конкурсі “кращі меблі України”.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Один з лідерів серед українських брендів одягу за темпами зростання і довіри клієнтів. Бренд удостоєний престижних премій, володар нагороди “Вибір року” в 2016, 2017, 2018 і 2019 роках, переможець конкурсу “Бренд року” в 2018 і 2019 рр. На сьогоднішній день всеукраїнська мережа об’єднує 38 студій жіночого одягу в 19 містах, три студії аксесуарів в Києві, а також інтернет – магазин. VOVK – це настрій, який можна надіти. Настрій, над яким щодня працює велика команда фахівців.

VOVK – це бренд жіночого одягу, взуття та аксесуарів, народжений в Україні, який створює найбільш красиві сукні для українських красунь і не тільки. Вишуканий одяг для вечірок та зустрічей, для комфортної роботи в офісі і прогулянок на вулиці. Основна мета команди – донести всьому світові, що made in Ukraine – це якісно, доступно і зроблено зі смаком.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Villa Krim – це якісне натуральне вино, для виробництва якого використовуються кращі європейські сорти винограду. Марка заснована в 2012 р. і зараз є лідером продажів в сегменті українських вин. Якість вин підтверджено численними медалями всеукраїнських та міжнародних конкурсів, а також самим головним експертом – українським споживачем. Більше п’яти медалей на міжнародних дегустаційних конкурсах в минулому році отримало Chardonnay Sauvignon від Villa Krim. Наприклад, на Uwines Awards ця позиція завоювала золото. А корпорація “Укрвинпром” внесла це вино в список кращих вин України. Що ж стосується самої популярної позиції серед споживачів, то нею стало вино Muscat Riviera від Villa Krim. Це рожеве вино є лідером за рівнем лояльності серед покупців, тобто саме за цією позицією споживачі найчастіше повертаються повторно в магазин.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Фармацевтична компанія “Дарниця” – один з лідерів українського ринку генеричних препаратів, сертифікованих за стандартом GMP. Кожна сьома упаковка ліків в аптеках країни проведена тут. Але, схоже, “Дарниці” стає тісно на київській околиці, дала їй назву. В кінці 2019 р. компанія провела ребрендинг, підкресливши, що це не просто зміна логотипу, а початок процесу масштабної трансформації. Амбітна мета – створення міжнародного фармацевтичного бренду. Для її досягнення вже ведуться переговори про стратегічне партнерство з іноземними компаніями. Також розглядається можливість партнерства і всередині країни. Голова ради директорів Darnitsa Group Дмитро Шимків зазначає тренд на консолідацію українського фармбізнесу.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Intertop – це провідний український рітейл. За 25 років компанія накопичила багатий досвід у торгівлі якісної зарубіжної та української взуттям та одягом, що дозволяє надавати покупцям тільки кращу і першокласну продукцію. Зараз під управлінням Intertop Ukraine знаходяться 136 магазинів у 27 містах України. Це 14 мульти – і монобрендових мереж взуття та одягу: Intertop, Armani Exchange, Emporio Armani, Clarks, Ecco, Geox, Marc o’polo, Napapijri, Skechers, Timberland, дитяча мережа Intertop kids, аутлети Intertop outlet і Birka, культовий американський outdoor-бренд The North Face. Нарощує продажі сайт intertop.ua.

У портфелі Intertop Ukraine більше 200 провідних світових брендів. Є у компанії і власна торгова марка Braska, користується великою популярністю. Також Intertop активно співпрацює з українськими виробниками взуття.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

“Львівське” – це пивний бренд, який крізь століття об’єднує українців і є втіленням українських цінностей. 305 років традицій і незмінно високою експертизи в пивоварінні – ось що відрізняє “Львівське” від інших. З роками бренд розвивався і отримав національне визнання. Багата спадщина бренду стало настільки значимим, що “Львівське” стало першим пивним брендом в Україні, відкрив власний музейно-культурний комплекс “Львіварня”. Інтерактивне простір, де можна побачити і усвідомити весь масштаб історії “Львівське”, а також відчути притаманну бренду відкритість і щирість у спілкуванні зі споживачами. Національне єднання неможливо уявити без масштабних подій. Святкові ярмарки, музичні фестивалі, міжнародний конкурс “Євробачення”, концерти групи “ОЕ”, масштабний фільм “Захар Беркут” – об’єднують великі проекти за підтримки першого українського пива.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Група “Метінвест” об’єднує підприємства металургійної, вугільної, гірничорудної та коксохімічної галузей, розташовані не тільки в Україні, але і в Болгарії, Великобританії, Італії, США. Група контролює весь виробничий ланцюжок від видобутку руди і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової продукції, і має мережу продажів у всіх ключових регіонах світу.

Стратегія групи в частині металургійного сегмента фокусується на переході в більш високі переділи для підвищення частки продукції з високою доданою вартістю. “У 2020 році завдяки повноцінній роботі модернізованого стану “1700” на ММК імені Ілліча ми зможемо поставити на ринок продукт кращої якості у великих обсягах. Ми розраховуємо збільшити виробничу потужність стану з 1,3 млн тонн прокату до 2,5 млн тонн”, – говорить генеральний директор групи “Метінвест” Юрій Риженков.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Заповідні Моршинські джерела – одні з небагатьох у світі родовищ чистої природної води з ідеально збалансованим мінеральним складом. Саме тому “Моршинська” на 100% сприймається організмом і забезпечує його належну роботу. Бренд має широку лінійку продуктів і відомий своїми колабораціями з міжнародними компаніями – Disney, Marvel, Entertainment One, McDonalds, Nickelodeon, а також з відомими українськими дизайнерами, спортсменами і селебріті.

У 2017 р. “Моршинська” разом з WWF Ukraine ініціювала всеукраїнську програму “Разом за природу” з метою підтримки екосистеми Карпат. В рамках співпраці було реалізовано масштабний проект з порятунку популяції рисі в Україні. У 2020 р. бренд презентував оновлений дизайн пляшки, яка стала більш ергономічною та екологічною завдяки зменшенню пластику на 15%. Протягом року компанія планує цілий ряд соціальних ініціатив.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

M.E.Doc – найпопулярніша програма для електронного документообігу та звітності в Україні. У цьому році українському IT-бренду виповнюється 20 років. Сьогодні M.E.Doc закриває всі потреби сучасного бізнесу в електронному обміні документами. Компанія надає користувачам зручний веб-рішення для роботи в хмарі, десктопну версію програми, а також можливість інтеграції з будь-якою обліковою системою.

У найближчих планах компанії надати зручний мобільний додаток, а також програмне РРО для фіскалізації онлайн.

За результатами всеукраїнського незалежного опитування бізнесу та експертів ринку M.E.Doc було визнано кращою програмою для звітності та документообігу, отримавши нагороду “Вибір року 2019”.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Один з найбільших в Україні мультивендорных імпортерів і дистриб’юторів в галузі hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ, хмарних сервісів і має понад 800 партнерів в Україні. Веде діяльність з 1991 р. Компанія працює за прямим контрактам з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій. Серед них: Acer, Asus, APC by Schneider Electric, Aruba, Canon, Dell, EMC, Epson, Gamemax, GIGABYTE, Goodram, Hewlett Packard, HPE, Huawei, IBM, Kingston, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, Samsung, TP-Link та ін. Важливим напрямком у структурі компанії є департамент проектної дистрибуції, що надає комплексні послуги з реалізації рішень з використанням серверного та мережевого обладнання, периферійних пристроїв, систем зберігання даних, ПО, обладнання для аудіо – та відеоконференцзв’язку, персональних систем, пристроїв безперебійного живлення і ін

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Оператор державних лотерей “М. С. Л.” – найбільший лотерейний оператор Східної Європи. Історія компанії – це історія 50 років лідерства і новацій. Сьогодні оператор державних лотерей “М. С. Л.” – це тисячі пунктів розповсюдження лотерей на всій території України. Всі лотереї компанії “М. С. Л.” реалізуються через єдину центральну систему, яка в режимі онлайн надає інформацію державним контролюючим органам. “М. С. Л.” – єдиний український лотерейний оператор, який тричі підтверджував Сертифікат відповідності стандартам відповідальної гри ELA і двічі – WLA. Оператор державних лотерей “М. С. Л.” – це не тільки більш 360 переможців-мільйонерів і найбільший джек-пот, який був зірваний в Україні. Це ще й підтримка дитячої та паралімпійського спорту, сучасного українського кіно та інвестиції в регіональну спортивну інфраструктуру.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

“Наша Ряба” – торгова марка охолодженої курятини, найбільш популярна серед українських споживачів. Продукцію під ТМ “Наша Ряба” виробляють на трьох птахофабриках – Вінницька птахофабрика (Вінницька обл.), Миронівська птахофабрика (Черкаська обл.) і “Оріль-Лідер” (Дніпропетровська обл.), що входять до складу холдингу МХП. Вертикальна інтеграція виробництва, а також власна логістична інфраструктура компанії, що складається з 11 дистриб’юторських хабів в найбільших містах країни, дозволяють МХП забезпечити суворий контроль якості та біобезпеки на всіх етапах – від виробництва до реалізації кінцевому споживачеві.

18 років продукція випускається відповідно до єдиних стандартів менеджменту безпеки харчової продукції.

500 власних вантажівок-рефрижераторів доставляють продукцію ТМ “Наша Ряба” в 2000 фірмових торгових точок, а також у супермаркети та інші точки продажу.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Nemiroff – це міжнародний бренд з України, історія якого бере початок у 1872 р. Продукція компанії представлена в більш ніж 80 країнах світу і входить

у топ-3 постачальників горілки в магазинах Duty Free.

З кожним роком Nemiroff розширює географію присутності і нарощує продажі. Так, в 2019 р. продукція Nemiroff стала доступна в ПАР, Нігерії, В’єтнамі, Делі, аеропортах країн Південно-Західної Азії. Майже кожна друга пляшка горілки, експортовану з України, – бренду Nemiroff. За останні 15 років Nemiroff отримав більше 70 престижних міжнародних нагород. З 2018 р. Nemiroff є партнером UFC – найвідомішої у світі організації по змішаним бойовим мистецтвам у категорії Official Vodka Partner. Щороку понад 1 млрд глядачів телевізійних трансляцій на 40 мовах у більш ніж 160 країнах дізнаються про український бренд. З 1 січня 2020 р. Nemiroff став офіційним імпортером всесвітньо відомих брендів Jose Cuervo, Bushmills, Kraken і Служка в Україні, які входять у портфель преміальних спиртних напоїв Proximo.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

“Сільпо” – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України з асортиментом близько 76 тис. найменувань продуктів харчування і супутніх товарів, а також товарами власних торгових марок і власного імпорту. Торгова мережа налічує вже 259 супермаркетів, включаючи чотири делікатес-маркету Le Silpo.

Зараз “Сільпо” – один з небагатьох в світі великих мережевих продуктових ритейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного нового магазину. Крім того, діє програма оновлення дизайну та концепції вже наявних магазинів. У 2019 р. три дизайнерських супермаркету “Сільпо” увійшли в europe’s Finest Store 2019 – топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів (за версією European Supermarket Magazine). Першим у 2020 р. відкрився новий “Сільпо” у Дніпрі в стилі “міжгалактичний корабель”.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

“Оболонь” – один з найбільших виробників напоїв в Україні і найбільший український експортер пива. Побудований за чеським проектом пивоварня “Оболонь” відкрилася у Києві в 1980 р. Її пиво швидко набуло широкої популярності. Після здобуття Україною незалежності корпорація “Оболонь” першою розпочала експортні поставки пива до країн Європи та США. Пиво під торговою маркою “Оболонь” у всьому світі почали сприймати як традиційно українське пиво. У 2004 р. на головному заводі “Оболонь” запущена найбільша в Європі лінія розливу пива потужністю 110 тис. пляшок на годину. З тих пір “Оболонь” входить в трійку найбільших європейських пивоварень. Зараз “Оболонь” – добре відомий у світі бренд. Продукція компанії експортується в 62 країни світу. Люди на п’яти континентах асоціюють “Оболонь” з українським пивом номер один.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Будівельна група “Синергія” – це девелоперська компанія повного циклу, в складі якої архітектурне бюро, відділи сервісу, обслуговування, продажу і постачання. Компанія проектує і будує багатофункціональні житлові комплекси в Ірпені – найдинамічнішому місті Київської області. За дев’ять років здані в експлуатацію 30 будинків у семи житлових комплексах загальною площею 220 тис. кв. м. Крім будівництва, “Синергія” дбає про інфраструктуру навколо будинків і розвиває місто: реконструює дороги, встановлює зупинки громадського транспорту, облаштовує освітлення вулиць, допомагає облагороджувати парки. Не забуває про майбутнє дітей і комфорт батьків – будує дитячі сади і школи, облаштовує дитячі майданчики та ігрові зони. У 2019 р. компанія вийшла на ринок з новим продуктом в концепті “місто в місті” – РК “Синергія Сіті”.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

“Украфлора” – провідна українська компанія, яка професійно працює на ринку квітів, рослин, товарів для флористів і декораторів. Заснована ще у 1993 р., зараз “Украфлора” займає лідируючі позиції в Україні за обсягами закупівель і продажів зрізаних квітів вітчизняного і зарубіжного виробництва, кімнатних і садових рослин, ексклюзивного європейського декору та подарунків, а також за обсягом послуг флористики і дизайну. Компанія є одним з головних постачальників для мережевого роздробу, флористичних салонів і кіосків. Покупці знають “Украфлору” як компанію з чудовим асортиментом за різноманітністю та якістю. База постійних клієнтів компанії налічує понад 20 тис. покупців. Більше тисячі з них – оптові покупці. “Украфлора” росте і розвивається, продовжуючи радувати клієнтів високоякісною квітковою продукцією.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Укргазбанк – провідний экобанк України, який піклується про навколишнє середовище, фінансуючи проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики. Сьогодні банк є беззаперечним лідером у “зеленому” фінансування. Укргазбанк, як і всі банки мережі Green Bank Network, працює за трьома напрямками. Перше – фінансування альтернативної енергетики: сонячної, вітрової, гідроенергії і т. п. Друге – фінансування енергозберігаючих технологій, починаючи від встановлення енергозберігаючих лампочок до масштабних проектів модернізації обладнання. І третій напрямок – захист навколишнього середовища. Укргазбанк, що входить в п’ятірку найбільших банків України за обсягом активів. 94,94% акціонерного капіталу банку належить державі. Клієнтами банку є 2,1 млн українців і майже 70 тис. корпоративних клієнтів. Банк має близько 250 відділень у Києві та в усіх областях України.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

ПАТ “Укртелеком” – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні і провідний провайдер фіксованого інтернету. “Укртелеком” має найбільшу інтернет-покриття і саму розгалужену оптичну мережу. Компанія є засновником оператора мобільного зв’язку “Трімоб”. З 2015 р. “Укртелеком” проводить масштабну модернізацію мережі. Компанія реалізує ряд проектів з розвитку оптичної інфраструктури, в рамках яких на оптичну мережу перемикаються населені пункти, де вже був інтернет за технологією ADSL, також до інтернету підключаються нові невеликі населені пункти. І тепер їхні мешканці можуть користуватися швидкісним інтернетом (від 50 Мбіт/с до 1 Гбіт/с), інтернет-телефонією і “Інтерактивним TV”.

Зараз “Укртелеком” забезпечує інтернет-доступ в 2340 містах, селищах і селах країни.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

АТ «Фармак» завдяки якості та інновацій з 2010 р. є лідером фармацевтичного ринку України (за обсягами продажів лікарських засобів в грошовому вираженні, за даними Proxima Research) і найбільшим експортером лікарських засобів. На сьогодні продукція компанії експортується в 28 країн світу.

На підприємстві функціонують 20 виробничих ліній, які відповідають вимогам GMP. З 1995 р. в модернізацію виробництва було інвестовано понад $242 млн. Виробничі потужності, дослідницька база, лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію і відповідають найвищим вимогам європейських стандартів. На виробництві впроваджена і постійно удосконалюється фармацевтична система якості у відповідності з діючими нормативними вимогами і у відповідності з світовими стандартами ISO, GMP. Щорічно компанія проходить приблизно 15 міжнародних інспекцій та перевірок.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

Бренд “Фокстрот” (офлайн та онлайн торгові майданчики) – один з найдосвідченіших в Україні. У 2019 р. компанія відзначила 25 років роботи на ринку України і запустила трирічну програму оновлення мережі. Був заснований українськими підприємцями Геннадієм Виходцевим і Валерієм Маковецким в 1993 р. “Фокстрот” розвиває найбільшу в країні омниканальную мережа за кількістю магазинів (162 роздрібні торгові точки та інтернет-магазин foxtrot.ua) та обсягами продажів електроніки та побутової техніки. Бренд представлений в 90 обласних і районних центрах України загальною торговою площею 153 тис. кв. м. Активно розвивається онлайн-магазин, нарощуючи свою присутність в e-commerce.

Учасниками програми лояльності “Фокс клуб” стали вже 9,5 млн українців. В компанії працює понад 4500 співробітників. Мережа має власний контакт-центр, який працює сім днів на тиждень, з 9 ранку до 9 вечора. Є учасником Euronics – найбільшої закупівельної групи електроніки та побутової техніки, що працює в 35 країнах Європи.

ТОП-25 українських брендів — DSnews.ua

“ЯКИ” – перший український бренд натуральної косметики. Розуміючи потреби жінок і бажання мати здоровий вигляд шкіри тіла і обличчя, бути задоволеною м’якістю і блиском волосся, щодня отримувати належний захист і догляд, “ЯКА” розробила унікальні серії натуральних косметичних засобів. Компанія зберегла перевірені часом рецепти краси і постійно вдосконалює отримані формули, збагачує зміст і розробляє нові рецептури. Такий підхід сприяє підвищенню якості та ефективності всіх косметичних засобів. Враховуючи потреби певного типу шкіри або волосся, “ЯКА” розробляє унікальні засоби для щоденного догляду: шампуні і кондиціонери, гелі для душу, мила і крему – усього понад 150 найменувань. Всі засоби для краси “ЯКА” проходять багатоетапні тестування, перш ніж поступити в продаж, в той же час виробництво сертифіковане за ISO 9001.

Додайте свій відгук

Next Post

"Сифіліс руського шовінізму". Як Винниченко з більшовика перетворився на "ворога працюючих мас"

Ср Тра 19 , 2021
Памфлет Винниченка під повною назвою «Революція в небезпеці (Лист закордонної групи УКП до комуністів і революційних соціалістів Європи і Америки)» постав як наслідок його перебування в Москві та Харкові протягом травня-вересня 1920 р., яке згодом сам Винниченко охрестив «третім сходженням на Голгофу». Водночас то було своєрідне продовження і певне заперечення […]