Замовлення Кремля: Режим намагається зняти з виборів Порошенка

Партія “Європейська солідарність” заявляє, що її лідера, п’ятого президента України Петра Порошенка, намагаються зняти з парламентських виборів через суд: справу передано на розгляд Окружного адмінсуду Києва. Про це йдеться у повідомленні на сайті партії “ЄС”.

“Шостий апеляційний адміністративний суд Києва розглянув позов проти лідера партії “Європейська солідарність” з вимогою зняти Петра Порошенка з реєстрації нібито за порушення порядку ведення передвиборної агітації. Справу передано на розгляд Окружного адміністративного суду міста Києва. Позов шитий білими нитками, і нам очевидно, що він не має жодних правових перспектив. Його можна було би розглядати як курйоз в ряду перешкод, які створюють “Європейській солідарності” протягом усієї виборчої кампанії правоохоронні органи та “кремлівські агенти” через абсурдні заяви та необґрунтовані претензії”, – заявили у політсилі.

Однак водночас, як наголосили у партії, там дуже добре знають про скандальну репутацію Окружного адміністративного суду міста Києва та його голови – Павла Вовка. Уникнувши в незаконний спосіб оцінювання та атестації, цей орган перетворився на конвеєр, який штампує одне одіозне рішення за іншим, зазначили у “Європейській солідарності”.

“Очевидно, що нова влада, замість того, щоб завершити реформування, вирішила законсервувати цей суд і поставити його собі на службу. Саме цей суд “прославився” ганебними рішеннями, які викликали резонанс в суспільстві. Він визнавав, зокрема, незаконною націоналізацію ПриватБанку, призупинив процес перейменування УПЦ Московського патріархату та поновив на посадах беркутівців, які розганяли Євромайдан. Враховуючи такий “бекграунд” суду, партія “Європейська солідарність” розцінює намір зняття з виборів лідера партії Петра Порошенка як елемент тиску на нашу політичну силу, яка веде активну кампанію і послідовно протистоїть російському реваншу”, – наголосили у партії.

Там підкреслили, що рішення Шостого апеляційного адміністративного суду Києва буде оскаржене у Верховному суді.

“Ніхто і ніщо не зупинить “Європейську солідарність” та її лідера від протидії російському реваншу і захисту курсу України на членство в Євросоюзі та НАТО”, – йдеться у повідомленні.

Додайте свій відгук

Next Post

Игорь Молоток провел в Шостке соревнования по рыбной ловле + ФОТО

Сб Лип 20 , 2019
12 июня в Шостке впервые состоялись соревнования по рыбной ловле, приуроченные ко Дню рыбака, который ежегодно отмечается во второе воскресенье июля. Переглядів: 3 473 Читайте також:Зрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ та знищує вугільну галузь УкраїниОКСЮТА ТАРАС ГРИГОРОВИЧ. БЕЗДАРНІСТЬ І КАР’ЄРИЗМ СУДДІ КОРУПЦІОНЕРААндрій Анохін - як простий ДАЇшник став […]
Игорь Молоток