Як продати квартиру? 6 ефективних порад

Додайте рекламу на найпопулярніші веб-сайти
та подивіться, де вона буде відображатися

Щоб знайти потрібний сайт оголошень, введіть в пошуковик кілька фраз, наприклад: «Продам квартиру»; «Оголошення щодо нерухомості». Виберіть веб-сайти для публікації, які відображаються у високих місцях у результатах пошуку. Ваш потенційний клієнт буде шукати квартиру так само. Продавці нерухомості діють за принципом, згідно з яким розміщують пропозиції на всіх безкоштовних сайтах, а інвестують у платні з найвищими позиціями в пошукових системах. Одним із таких веб-сайтів є https://100realty.ua/uk/realty_search/apartment/sale. Керуйте позицією вашої пропозиції на веб-сайтах за допомогою інструментів для просування вашої пропозиції та показу її вище в результатах пошуку. Це зробить транзакцію швидше. Удачі.

Зробіть гарні фото. Перевірте, чи вони показують квартиру в найкращому світлі

Фотографії нерухомості – запорука швидкого продажу. Намагайтеся робити їх при денному світлі, при не дуже сильному сонці, щоб уникнути «плям». Звертайте увагу на правильне обрамлення, не «зрізайте» предмети. Не забудьте чітко вказати, що на передньому плані, а що на задньому. Обов’язково покажіть всі кімнати, бажано з двох сторін. Хороша порада – коли у вас темна кімната, освітлюйте її лампою, щоб стеля не виглядала брудною.

Напишіть переконливий текст. Перевірте, чи містить ви ту інформацію, яка знадобиться потенційному покупцеві

Ефективний опис пропозиції має бути, перш за все, цікавим, розбірливим і конкретним. Напишіть, що є унікальним у вашій пропозиції. Які переваги відрізняють її від іншої нерухомості? Пишіть правильно граматично і стилістично. Неохайність не створює того позитивного враження, за яке ви боретеся. Чітко підкреслити важливі розташування, технічні та функціональні особливості. Щоб привернути увагу покупця, розбийте опис на абзаци, а ті на 3-4 рядки.

Поділіться оголошенням у Facebook. Люди набагато частіше читають рекламу, рекомендовану їхніми друзями

Варто використовувати соціальні мережі, щоб якомога більше людей дізналися про те, що у вас продається квартира. Пам’ятайте, що Facebook є ідеальним місцем для обміну інформацією, якщо ви хочете, щоб багато людей дізналися про це. Окрім розміщення посилання на оголошення у своєму профілі, розсилання його друзям у чаті, не забудьте поділитися ним у групах, створених спеціально для обміну цікавими пропозиціями з місцевого ринку нерухомості. Такою групою є, наприклад, «Аренда квартир БЕЗ КОМИССИИ в Киеве и Киевской области», яка налічує понад 57 тисяч учасників. Пам’ятайте, що соціальні мережі є важливим джерелом інформації, загальнодоступним і безкоштовним.

Покажіть сусідам і перехожим, що ваша квартира продається. Повісьте банер на вікно або на балкон

Продаж квартири часто є угодою всього життя, тому варто охопити якомога більше потенційних клієнтів. Не забувайте про маркування нерухомості, яку продаєте. Пам’ятайте, що клієнтом може бути сусід або хтось із сусідів. Тут на допомогу приходять банери на вікна та балкони. Ми можемо створити їх самостійно за допомогою простого онлайн-майстра. Унікальним прикладом є банер, який ви легко можете приклеїти до скла. Після закриття вікна оголошення стирчить і вже привертає увагу. Також його можна кріпити до балконних перил за допомогою стрічки. На вбарані розміщена лише найважливіша інформація – м2, телефон та деталі пропозиції. Тільки комплексна дія: Інтернет + відповідна вивіска приміщення забезпечить успіх продажів.

Підготуйтеся до візиту. Організація квартири та підготовка проспекту для клієнта

Помийте всі вікна, нехай сяють. Приберіть із поля зору будь-які зайві аксесуари, одяг і предмети. Пилососьте та мийте підлоги. Перед презентацією відкрийте вікна та провітріть приміщення. Покладіть на стільницю свіжі рушники та кухонні рушники. Незважаючи на день, увімкніть світло всюди перед презентацією. Переконайтеся, що всі лампочки працюють. Перевірте, чи чисті сходи, ліфт або передня частина блоку. При необхідності приберіть папір, сміття та інший бруд самостійно. Огляньте свій балкон, перевірте, чи не забруднена підлога пташиним послідом. Краще, якщо на час презентації ви залишитеся з потенційним клієнтом наодинці, а домочадців і домашніх тварин відправите погуляти. В результаті нерухомість оптично виграє в розмірі та гармонії. Закупівля якісних шоколадних цукерок, банок Coca-Cola та води в дрібних пляшках. Подбайте про паркувальні місця для гостей.

Додайте свій відгук

Next Post

Стоит ли покупать Теслу?

Вт Сер 2 , 2022
Элегантные электромобили больше не доступны только тем, у кого глубокие карманы. Мы придерживаемся строгих стандартов редакционной честности, чтобы помочь вам принимать решения с уверенностью. Имейте в виду, что некоторые (или все) продукты и услуги, указанные в этой статье, предоставляются нашими спонсорами. Все, к чему прикасается Илон Маск, кажется, превращается в золото, включая Теслу. Компания […]
%d bloggers like this: