Великий “розпил” в Кривому Розі Зеленського та Корявченкова

Грандіозний «розпил» відбувається в рідному для президента Кривому Розі: вартість реконструкції місцевого стадіону «Металург», яка була підтримана президентом Володимиром Зеленським, виявилася в п’ять разів дорожче попередніх проектів.

У 2019 його спочатку вирішили просто відремонтувати за 62 млн грн. А в 2020 році в рамках програми «Велике будівництво» стадіон вирішили реконструювати по 732,98 млн грн. І тепер в рамках нових робіт уже ламають фасад, який відремонтували в рамках попереднього контракту. Реконструюють його для клубу «Кривбас», який був створений на базі іншого місцевого клубу з подачі глави держави.

Провідником цих ідей став давній партнер Зеленського по студії «Квартал 95» і нині народний депутат від «Слуги народу» Юрій Корявченков (Юзік). До слова, департамент капітального будівництва Дніпропетровської ОДА засекретив деталі проекту реконструкції стадіону.

На презентації арени в серпні 2020 Володимиру Зеленському було сказано, що модернізація передбачає зменшення кількості місць для вболівальників з 30 тис. До 17-ти. Це розробники пояснили тим, що в проект реконструкції «Металурга» заклали вимоги до стадіонів четвертої категорії. Дана категорія вимагає, щоб всі місця були під навісом. Але фактично, як стверджував заступник директора департаменту капітального будівництва Дніпропетровської ОДА Михайло Леман, навіс покриє не всі місця. Тому «будівельники» і президента обдурили, і гроші «розпиляли» по повній програмі.

Додайте свій відгук

Next Post

Юлія Лапутіна стала третьою жінкою в чинному складі РНБО

Чт Лют 18 , 2021
Президент Володимир Зеленський увів міністерку у справах ветеранів Юлію Лапутіну до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України. Переглядів: 3 138 Читайте також:Переяславська молодь може пройти стажування у виконавчих органах міської ради та отримати там роботуЯк вибрати веб-студію для створення та просування сайтуЗрадник Зеленський купує вугілля з ОРДЛО через РФ […]