В Софіївській Борщагівці впроваджують програму зі збору, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів (документ)

Про це пише на своїй сторінці в Facebook народний депутат та кандидат по виборчому округу №95 – Андрій Немировський.
“Софіївська Борщагівка
Нещодавно звернулися мешканці за допомогою у встановленні баків для сортованого сміття.
Ми оперативно відпрацювали це питання і отримали підтримку сільської ради на спільну розробку та впровадження програм і проектів зі збору, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів на території с.Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського р-ну !

Проблема збуту, переробки побутових відходів населення – в Києво-Святошинському районі, в Київській області, та й в усій державі – потребує нагального та системного вирішення! Бо стихійні звалища та полігони, куди сміття просто звозять – тільки заражають нашу екосистему, отруюють підземні води і шкодять здоров’ю людини!

Потрібно в корінь змінити ситуацію і відношення до неї кожного громадянина!
Початок покладено – тепер багато системної роботи! Впевнений, що ми зможемо показати гарний приклад і далі розповсюдити позитивний досвід по всьому регіону!
#Вікторія_Кирєєва – впевнений, що у Вас буде багато пропозицій. Давайте разом їх втілювати!”

 

Додайте свій відгук

Next Post

Передова стоматологія в Києві: хвороби зубів та їх лікування

Ср Лип 31 , 2019
Ми часто не задумуємось про стан наших зубів, вживаємо погану їжу та неправильно чистимо зуби. Але коли починається біль в зубах, то ми одразу поспішаємо до лікаря-стоматолога. Звертаючись в сучасну стоматологію Elma, вам запропонують якісне лікування зубів за доступними цінами. Переглядів: 5 211 Читайте також:Відповідальне вивезення будівельного сміття з квартири: як […]