Участь ОДЕКУ у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Економіка»

Згідно з діючим законодавством та постановою про проведення конкурсів всеукраїнського рівня, базовим закладом вищої освіті було затверджено проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт за напрямом «Економіка».

Другий тур даного конкурсу буде проходити у два етапи. На першому етапі планується рецензування праць студентів науковими керівниками. На другому етапі буде проводитися науково-практична конференція. У цьому конкурсі мають змогу приймати участь студенти, котрі здобувають вищу освіту за освітніми ступенями бакалавра або магістра у навчальних закладах України. Не відіграє ніякої ролі, у державному чи приватному навчальному закладі навчається студент. Порядок та головні умови щодо проведення конкурсу серед студентів були вказані у Положенні про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, котре було затверджене Міністерством освіти.

Для того, щоб прийняти участь у конкурсі, студентам слід було відправити свої роботи ще до 15 лютого 2021 року. Обов’язковим елементом є поштовий штемпель. Слід окремо вказати, що наукові роботи, котрі були подані, поверненню не підлягають. Також необхідно на електронну адресу надіслати свою наукову роботу, ПІП виконавця та наукового керівника, назву навчального закладу. Також важливо вказувати назву ВНЗ не повністю, а спеціальним шифром, котрий вміщує в себе не більше, ніж два слова.

Якщо наукові роботи учасників конкурсу були подані з деякими порушеннями вимог вищевказаного Положення, вони не можуть бути допущені до конкурсу. За рішенням комісії такі учасники будуть зняті з розгляду, і у наступний відбірний тур не проходять. Якщо майбутніх учасників цікавлять будь-які додаткові запитання, вони можуть звернутися до оргкомітету цього конкурсу. Відповіді та вичерпну інформацію надає доктор економічних наук Єлісєєва Л.В. До участі у конкурсі запрошуються усі студенти вищих навчальних закладів, котрі бажають спробувати себе у науковій діяльності та розказати комісії свою думку відносно досліджуваного питання. Головна ціль проведення змагання заключається у виявленні талановитої молоді, котра має власну думку та обґрунтовані дослідження, котрі сприяють покращенню економічної ситуації у країні. Не забувайте, що багато наукових відкриттів були розроблені ще на етапі навчання у школі чи університеті. Тому чекаємо ваші сучасні та креативні ідеї відносно вирішення актуальних питань.

Источник: 051 Економіка в ОДЕКУ

Додайте свій відгук