ТОП 10 пластичних хірургів України

Як вибрати пластичного хірурга? + ТОП 10 пластичних хірургів України

Це не таке просте питання, як може здатися. Справді, уявіть собі жінку, яка після ретельного розгляду планує використовувати косметичну операцію для підтяжки обличчяринопластики , ліпосакції чи будь-якого іншого втручання. Завжди виникає запитання: “Хто мене прооперує?”

Потім пацієнт повинен шукати хірурга, який не тільки зрозуміє бажання пацієнта, але також володіє наукою та мистецтвом своєї практики і до якого відчуваєш почуття симпатії та впевненості у ньому.

Які джерела інформації використовуватиме вибору пластичного хірурга?

З вуст в уста

Поголос залишається першим способом знайти адреси та інформацію про косметичну хірургію. Між друзями довіра гратиме велику роль, навіть якщо дві однакові дії з двома різними людьми дадуть різні результати. Тим не менш, значна частина клієнтури косметичного хірурга складається з мережі, створеної з вуст в уста. Недоліком цього способу отримання інформації від одного є те, що він не обов’язково гарантує професійну якість лікаря.

Професіонали.

Всі професії, пов’язані з красою та благополуччям, можуть інформувати своїх клієнтів про косметичну хірургію завдяки свідченням тих, хто переніс операцію і які не соромляться поділитися своїм досвідом. Зворотною стороною є те, що ці відгуки, що передаються потенційним пацієнтам, можуть бути перебільшені та спотворені у позитивному чи негативному сенсі. Друге джерело інформації буде дуже корисним: це персонал, який працює в галузі косметичної хірургії. Завдяки своїй професії вони тримають себе в курсі всього, що пов’язане з їхньою діяльністю, оскільки вони читають спеціалізовані журнали, регулярно працюють разом із пластичними хірургами та щодня спостерігають за розвитком косметичної хірургії.

Засоби масової інформації

Преса стала серйозним конкурентом чутки. Це особливо характерно для журналів, присвячених жінкам, які щороку навесні та влітку залишають багато колонок для естетики, з усе більш надійною та точною інформацією. У статтях іноді використовуються технічні терміни для читачів, які не завжди ініційовані, але все ж таки залишаються відмінним введенням у предмет.

Що стосується телешоу про косметичну хірургію, то їх стає все більше і більше, і вони, не роздумуючи, показують операційні послідовності, які можуть справити враження. У той же час ці зображення мають ту перевагу, що вони інформують глядачів про те, що це повноцінні операції з усім, що пов’язано з ними.

Аналогічно, деякі програми описують щоденні операційні наслідки; інші зосереджуються на психологічній стороні, визнанні оточуючих та вплив на соціальне та професійне життя. Опитані пластичні хірурги повинні надати чітку, точну, повну та некомерційну інформацію. Нарешті, як і у всіх інших областях, Інтернет тче свою павутину, і багато сайтів процвітають. Законодавство у цій сфері інформації стає необхідним.

Фахівці у галузі охорони здоров’я

До фахівця завжди спрямовує терапевт чи сімейний лікар. Ми запитуємо його про компетентність педіатра, кардіолога, і часто навіть рекомендує пацієнта безпосередньо лікаря. То чому б не отримати від нього інформацію щодо косметичної хірургії?

Зворотною стороною є те, що не всі лікарі загальної практики повністю навчені цьому або обов’язково ознайомлені із практикою та методами косметичної хірургії. Тим не менш, терапевт має можливість вказати ім’я пластичного хірурга, лікарні або спеціалізованої клініки.

Чи є пластичні хірурги, що спеціалізуються на конкретній косметичній операції?

Деякі пластичні хірурги з початковим навчанням отоларингологам або навіть офтальмологами в основному розуміються на косметичній хірургії носа або повік. Однак, їм може не вистачати підготовки в інших областях. Тому вони підходять лише відповідної анатомічної області. Тільки пластичні хірурги з повним утворенням у галузі загальної хірургії зазвичай мають право виконувати всі можливі косметичні процедури. Однак талановитий, досвідчений пластичний хірург з естетичним поглядом, як правило, здатний досягти хороших результатів у всіх типах втручань.

Як вибрати місце процедури?

Операція у теплій обстановці, яка пориває з лікарняним світом, обнадіює. Прикраса, атмосфера місця можуть допомогти пацієнтові подолати побоювання щодо втручання. У клініках, які практикують виключно косметичну хірургію, медичні та парамедичні бригади повністю доступні та уважно ставляться до цього типу втручання. Медсестрам не доведеться віддавати перевагу пацієнтам, прооперованим з терапевтичних причин, на шкоду естетичним пацієнтам. З іншого боку, ці установи мають ту перевагу, що вони не бачать патологій, що є джерелами інфекції (апендицит і т. д.), в операційних, як у великих лікарняних структурах.

Ну а наша редакція у свою чергу склала ТОП 10 пластичних хірургів України використовуючи інформацію про професіоналізм та досвід роботи.

1. Левицький Роман Миронович

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

2. Круль Юліан Петрович

Юліан Петрович – володіє хірургічними методами для відновлення правильного функціонування вен та артерій, а також виправлення естетичних дефектів. Займається реконструктивними методами лікування дефектів шкіри, лоскутарною пластикою, лікуванням базальноклітинного, плоскоклітинного раків шкіри, меланоми.

3. Храпач Василь Васильович

Храпач Василь Васильович Лікар найвищої категорії. Доктор медичних наук, професор отримав вищу кваліфікаційну категорію з хірургії. З 1993 року особливий професійний інтерес лікаря складають напрями пластичної та реконструктивної хірургії. Здійснює всі види пластичних, реконструктивних та естетичних операцій, у т. ч. по зміні статі. З 1993 по 1995 рік стажувався у Римському університеті La Sapienza. Займає посаду наукового керівника клінічної бази кафедри в Республіканській клінічній лікарні МОЗ України та професор кафедри хірургії Національного медичного університету імені О. О. Богомольц

4. Бредіхін Сергій Вікторович

Бредіхін Сергій Вікторович. Лікар має вищу категорію і більше 20 років здійснює операції на черевній порожнині, видаленням грижі при пахових, пупкових, стегнових грижах із застосуванням ендопротезів, висічення келоїдних рубців, видалення доброякісних утворень молочної залози, розтин карбункулів та фурунку шкіри.

5. Донець Євген Георгійович

Донець Євген Георгійович. Пластичний хірург – дійсний член Американської Академії косметичної хірургії, Міжнародного та Всеукраїнського Товариства естетичної пластичної хірургії, AACS, ISAPS, ВАПРЕХ.

6. Ющенко Віктор Миколайович

Ющенко Вікторе Миколайовичу. Лікар найвищої категорії. Кандидат медичних наук, ЛОР вищої категорії, сфера професійної діяльності знаходиться у галузі консервативного та ургентного оперативного лікування патології вуха, горла, носа різного походження (запального, інфекційного).

7. Юрченко Денис Олександрович

Лікар найвищої категорії. Пластичний хірург, лікар вищої категорії, займається проведенням операцій із збільшення грудей, проводить отопластику, блефаропластику, пластику живота, ліпосакцію, пластику жіночих зовнішніх статевих органів тощо.

8. Харків Андрій Леонідович

Харків Андрій Леонідович. Лікар найвищої категорії. Висококваліфікований пластичний хірург, який має великий досвід роботи, визнаний одними з найкращих у своїй професії. Підтвердженням цього є безліч міжнародних сертифікатів і дипломів, а також позитивних відгуків вдячних пацієнтів. Протягом багатьох років працює на благо своїх пацієнтів, щоб допомогти повернути віру в себе, підвищити самооцінку та із задоволенням дивитися на своє відображення у дзеркалі. Лікар займається контурною пластикою, ринопластикою, корекцією молочних залоз, підтяжкою, ліпосакцією.

9. Журавель Олексій Юрійович

Журавель Олексій Юрійович. Займається оперативним ургентним лікуванням хвороб горла, носа, вуха, гортані, шиї та суміжних областей. Також проводить діагностику ендоскопом та хірургічне лікування проблем шиї та голови. Був стажером у зарубіжних країнах: у Польщі та Німеччині. Приділяє час не лише медичній практиці, а й робить внесок у наукову діяльність – є доповідачем та учасником 12 конференцій, автором 14 наукових праць.

10. Заїка Олександр Вікторович

Заїка Олександр Вікторович. Лікар найвищої категорії. Олександр Вікторович є Членом Обласних та Всеукраїнських асоціацій лікарів-хірургів, володіє технікою проведення лапароскопічних операцій, операцій з видалення грижі, відкритих операцій у проктології, ендокринології, малій хірургії.

Додайте свій відгук

Next Post

Что выбрать новостройку или вторичку?

Вт Січ 4 , 2022
Пусть и тесновато, но свое — эта традиционная поговорка о домах уже давно не имеет ничего общего с реальностью. Сегодня да, собственный дом является очень распространенным объектом мечты, а также популярным выбором жилья для польских семей. Но обычно это не имеет ничего общего с тугой. Сегодня покупные дома предлагают своим […]
%d bloggers like this: