Суд за позовом Портнова скасував святкування ювілеїв діячів УПА та ОУН

Окружний адмінсуд Києва задовольнив позов колишнього заступника глави Адміністрації Президента Януковича Андрія Портнова щодо святкування у 2020 році річниць кількох видатних діячів Української повстанської армії і Організації українських націоналістів.

Про це йдеться на сайті ОАСК.

Таким чином суд скасував рішення Київської міськради.

Рішення суду від 12 березня задовольняє заяву Портнова про забезпечення позову: «В ухвалі суду зазначено, що в даному випадку застосування заходів забезпечення адміністративного позову спрямоване виключно на збереження чинного становища до розгляду справи по суті заявлених вимог, встановлення їх обґрунтованості».

Суд вважає обґрунтованою вимогу колишнього заступника глави АП про зупинення дії рішення КМР від 27 лютого, «зважаючи на наявні ознаки очевидної його протиправності, у зв’язку з порушенням Київською міською радою процедури розробки та прийняття оскаржуваного рішення».

Суд скасував відзначення в Києві у 2020 році таких пам’ятних дат та ювілеїв:

  • 130 років з часу народження Івана Полтавця-Остряниці, військового діяча, полковника Армії Української Держави;
  • 6 лютого – 100 років з дня народження Василя Левковича, військового діяча, полковника УПА;
  • 20 лютого – 115 років з дня народження Уласа Самчука, письменника-публіциста, журналіста;
  • 24 лютого – 110 років з дня народження Василя Сидора, військового та політичного діяча, полковника УПА;
  • 5 травня – 120 років з дня народження Володимира Кубійовича, вченого, історика географа, енциклопедиста, громадського та політичного діяча, організатора та головного редактора «Енциклопедії українознавства»;
  • 12 листопада – 100 років з дня народження Василя Галаси, політичного та військового діяча, полковника УПА;
  • 12 грудня – 130 років з дня народження Андрія Мельника, політичного та військового діяча, голови Проводу Організації українських націоналістів.

Додайте свій відгук

Next Post

Дружині слідчого Шевцова подарували 600 метрів в центрі Києва, які є речовим доказом у кримінальній справі, - ICTV

Пт Бер 13 , 2020
Дружина слідчого Нацполіціі Євгена Шевцова отримала в подарунок нерухомість, що є речовим доказом у справі, яку розслідував її чоловік. Переглядів: 4 997 Читайте також:ОКСЮТА ТАРАС ГРИГОРОВИЧ. БЕЗДАРНІСТЬ І КАР’ЄРИЗМ СУДДІ КОРУПЦІОНЕРАДегрик-Шевцова з тріском програла черговий суд ЗМІАндрій Анохін - як простий ДАЇшник став суддею породнившись з родиною корумпованих суддів ЖуравлівУкраїнофобка Лазуткіна […]