Полікарбонат — козирна карта сучасного будівництва

У стрімкому потоці світових новин часто губляться ті з них, які могли б бути нам корисними. Це стосується і різних повідомлень про унікальні властивості тих чи інших виробів, або матеріалів. Наприклад, полікарбонату. Він став не тільки символом комфортного, світлого житла, або надійної продуктивної теплиці. Завдяки йому врятовано не одне життя. Адже в якості навісу, козирка перед входом в будівлю, він не раз захищав від жахливих травм (і навіть передчасної смерті) тих, хто мав необережність випасти з вікна і потрапити саме на його стійку, надміцну поверхню. А спеціально литий полікарбонат, відомий як куленепробивне «скло», не раз рятував життя військовим, поліцейським, політикам … Більш того, навіть звичайний монолітний полікарбонат товщиною від 2 мм зупиняє кулю малого калібру. Так його використовують і як надійний захисний матеріал.

Унікальні якості полікарбонату

Хімічний продукт, який ліг в основу створення до цього безцінного матеріалу, був винайдений ще в кінці XIX століття. За цей час знову полімерна пластична маса зазнала такого удосконалення, тепер полікарбонат не має аналогів серед термопластиків. Як за своїми якостями, так і за різноманітністю і широтою свого застосування. Не зважаючи на те, що цей тип пластику виглядає прозорим і може виробляти оманливе враження на предмет своєї міцності, саме вона, перш за все, робить його незамінним на сучасному ринку промисловості й будівництва. За зрівнювання зі склом, його вигідно відрізняє невелика вага. Так в кінці минулого століття полікарбонат став унікальним замінником важкого і крихкому склу. Він не поступається йому своїми оптичними властивостями, які визначаються показником заломлення.

До всього ж, за ним закріпилася репутація досить невибагливого матеріалу, якому не страшні ніякі капризи природи, включаючи град, вітер, спеку або сильні морози … Ще одна перевага стільникового полікарбонату — прекрасні звукоізоляційні та теплоізоляційні параметри, які не стають перешкодою проникненню через його поверхню сонячних променів. Так, вибираючи покриття з цього сучасного безцінного будматеріалу, ви продовжуєте у своєму приміщенні сонячний день.

Якщо до ідеальної прозорості, легкості, міцності, ударо і термостійкості додати ще й такі характеристики, як гнучкість, пластичність, зручність і швидкість при монтажі, і все це помножити на довговічність експлуатації, то ви зрозумієте, чому цей незамінний промисловий і будівельний матеріал став таким що має попит на сучасному ринку. Він знайшов досить широке застосування саме завдяки своїм унікальним якостям. Наприклад, у виготовленні оптичних дисків, великих місткостей для води … Його використовують в якості прекрасного матеріалу для художньої обробки лазером. Але найбільше він припав до душі будівельникам і фермерам.

Теплиці, зимові сади, альтанки, навіси … з полікарбонату

Полікарбонат для теплиць, навісів і козирків, став найбільш популярний в якості ідеального покрівельного матеріалу для тих конструкцій і будівель, які, перш за все, треба максимально наповнити світлом. І при цьому, звичайно, гарантувати міцність покриття. Серед основних типів полікарбонату виділяють монолітний і стільниковий (сотовий). Перший відрізняє те, що в суцільний полімерний лист, що нагадує скло, відсутні порожнечі. У будівництві перевагу віддають стільниковому полікарбонату завдяки його багатошаровій конструкції, заповненої поздовжніми перемичками, або, як їх ще називають, ребрами жорсткості.

В якості ідеального покриття для теплиць він використовується як в північних, так в південних широтах нашої планети. Завдяки своїм характеристикам він створює ідеальні умови для підтримки потрібного мікроклімату за допомогою крапельного зрошення. При цьому, гарантує міцність і надійність всієї тепличної конструкції. Так його тепер активно використовують в будівництві й компактних домашніх теплиць і великих тепличних комплексів.

Знайшов полікарбонат своє застосування й у дизайнерів, які з його допомогою облаштовують сучасні інтер’єри. Він став незамінними при створенні душових кабінок, а також сучасних легких, і водночас міцних і зручних офісних і домашніх меблів різної конфігурації, кольорів і відтінків.

З огляду на зростаючі темпи промислового і житлового будівництва, а також на все більшу популярність тепличної сільгосппродукції в холодну пору року, виробництво полікарбонату тепер налагоджено і в Україні. При цьому кращі вітчизняні зразки цього незамінного промислового і будівельного матеріалу нічим не поступаються закордонним.

Додайте свій відгук

Next Post

Рейтинг "слуг" падает слишком быстро и оттого их действия носят характер бестолковый и беспорядочный

Пт Лис 29 , 2019
Это страх. Страх липкий, пока может быть подкатывающий к горлу, периодически, и еще не всеобъемлющий. Переглядів: 2 489 Читайте також:Види сучасних теплиць: 5 відмінних рисТеплиця з полікарбонату: переваги та етапи будівництваТактичне спорядження для військових в інтернет-магазині Tactical BeltПортал новин "Слобідський край" - новини Харкова та областіПінополістирол – вибір будівельників для зручної […]