Пальчевський критикував Супрун, а тепер веде до міськради Одеси її «зашкварених» прихильників на чолі з Дубініною, – ЗМІ

Андрій Пальчевський взяв до списку кандидатів від своєї партії «Перемога Пальчевського» до Одеської міської ради Владлену Дубініну — затяту прихильницю ненависної йому медицинської реформи та Уляни Супрун.

Дубініна працювала заступником міністра охорони здоров’я в Кабміні Миколи Азарова, в 2018 році потрапила до списку топ-корупціонерів, за версією Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК), була головним виконавцем Супрун в рейдерському захопленні Одеського національного медуніверситету (ОНМедУ). При цьому сам Пальчевський вкрай негативно відгукувався і про медреформу, і про її автора. «У всьому світі не знайшлося краще фахівця, ніж ця схожа на Джона Леннона дама. Уявіть собі Уляну Супрун в міністерстві охорони здоров’я США, якщо воно там є», — наводять «Вести» цитату Пальчевського, що датована лютим 2019 року.

Призначенням Дубініної заперечив колектив. Виниклий конфлікт тривав протягом 2 років, кілька разів будівлю університету намагалися захопити силовим шляхом. «Очолити ОНМедУ було важливо, хоча б тому що йому належить 12 корпусів на 10 га безцінної прибережної землі»

Під номером 12 у списку в депутати балотується чоловік Дубініної Олег Лук’янчук, керівник Одеського обласного онкологічного диспансеру. Він неодноразово фігурував у корупційних скандалах, а також в скандалі навколо зйомки порнографічного відео в гінекологічному кабінеті. «Мандат депутата необхідний Дубініної як мінімум, щоб помститися ненависному колективу медуніверситету та «прикрити» незаконний бізнес свого чоловіка Олега Лук’янчука в очолюваному ним обласному онкодиспансері», — написали «Вести».

За місяць до виборів, згідно соціології, «Перемога Пальчевського» не зможе подолати прохідний бар’єр. «Молодій політичній силі непросто змагатися з місцевими важкоатлетами на кшталт Труханова або ОПЗЖ, однак Пальчевський навіть не спробував. Зробив все навпаки: набрав у списки настільки токсичних персонажів, що хоч май назву його партія «слуга народу» — не допомогло б»

Додайте свій відгук

Next Post

Мері Поппінс, до побачення: Пролетіла як фанера. Чому верещук з тріском програє вибори

Пн Жов 12 , 2020
“Слугу” не рятує її орієнтація на молодь Кандидат в мери Києва від “Слуги народу” Ірина Верещук вщент програє виборчу кампанію. Однак команда новоявленої “Мері Поппінс” не опускає руки і продовжує бомбардувати соцмережі роликами, інтерв’ю та витрачає величезні гроші на їх просування. У чому полягає план команди Верещук та які цілі вона перед собою […]