Дмитро Сенік: Україна запроваджує цифровий трек у відносинах з Іспанією

На виконання домовленостей, досягнутих у вересні під час візиту міністра закордонних справ Дмитра Кулеби до Мадрида, 11 листопада Україна та Іспанія провели відеоконференцію з питань цифровізації.

Заступник міністра закордонних справ (CDTO) Дмитро Сенік, заступники міністра цифрової трансформації Олександр Шелест, Людмила Рабчинська та Валерія Іонан обговорили з керівництвом Міністерства економіки і цифрових трансформацій Іспанії питання вдосконалення електронного управління та цифровізації державного сектору.

Основними темами відеоконференції стали розвиток сфер електронної демократії, цифрової освіти, підприємницької діяльності, а також телекомунікацій, зокрема залучення іспанського досвіду до реалізації проєктів у сфері цифрової інфраструктури в Україні.

Виступаючи на заході, Дмитро Сенік наголосив на стрімкому розвитку цифрового сектору в нашій державі: «Україна – найбільший експортер ІТ-послуг у Європі і має всі шанси стати одним з найпотужніших технологічних хабів у світі. 21 компанія українського походження була включена до списку Global Outsourcing 100. В Україні розташовано понад 110 R&D центрів та дочірніх підприємств відомих міжнародних компаній».

Заступник міністра закордонних справ також висловив сподівання, що обмін найкращими практиками під час відеоконференції стане корисним як українській, так і іспанській сторонам у контексті реалізації проєктів з електронного врядування, інформатизації суспільства та отримання цифрових послуг.

Додайте свій відгук

Next Post

Україна та Іспанія розглянули потенціал «зеленого» переходу та перспективи спільних проектів у сфері енергоефективності і декарбонізації

Чт Гру 3 , 2020
Перспективи співпраці України та Іспанії у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики – тема круглого столу, ініційованого Посольством України в Іспанії у рамках тижневого бізнес-марафону. Переглядів: 1 978 Читайте також:Проти групи компаній Adelon та її власника Дмитра Коваленко розпочато брудну кампанію по підриву ділової репутаціїМіжнародні проекти: Важливість мовної підтримки для успішної реалізації […]