Баканов назвав Богдана “смотрящим” за корупційною пірамідою у судовій системі: з’явились нові “плівки Труби”

У Теlegram-каналі “Трубу прорвало”, де оприлюднюються записи з кабінету Державного бюро розслідувань Романа Труби, з’явився новий аудіозапис, на якому нібито голова Служби безпеки України Іван Баканов називає голову Офісу президента України Андрія Богдана тим, хто стоїть на верхівці корупції у судовій і правоохоронній системі країни.

Як зазначається, запис був зроблений під час обіду голови СБУ і директора ДБР у кабінеті останнього.

Труба: В Адміністрації за судову систему відповідає колишній працівник з НАЗК?

Баканов: угу. Дайте списки.

Труба: Я маю на увазі, що є змога у цьому напрямку теж дивитися, працювати.

Баканов: Повинна бути перша справа проти якогось судді. Вони ж всі пишуться. Це ж не секрет. Вони всі в принципі зафіксовані. Але судова система працює таким чином, що вона потім всіх відпускає. Тобто опери всіх ловили, подавали в суд: бандюків, злодіїв в законі – а суд просто за хабаря відпускав.

Потім підключилися прокурори, сказали: що це за фігня, а де ми? Почали відпускати їх трішечки раніше. Суд сказав: так не піде – вони домовилися. Потім міліція сказала: шановні, вибачайте, тоді навіщо ми їх будемо взагалі ловити? Ми їх краще не будемо за гроші ловити. І вони домовилися вже втрьох.

Потім адвокати сказали: ви знаєте, шановні, а де тоді наш заробіток? Тому що ви багато чого порушуєте, коли неналежним чином виконуєте свої функції. І вони почали вчотирьох грабувати як бандюганів, так і чесних людей. Бо з’явилася корупційна зв’язка: адвокат, той хто розслідує, прокурор, суд.

Потім до них п’ятий долучився – це голова Адміністрації. Як смотрящий від… (каже Баканов, показуючи пальцем вгору).

Додайте свій відгук

Next Post

Погиб доброволец Антон Хоба

Нд Січ 26 , 2020
Погибший Антон Хоба был родом из Шостки, где родился в 1992 году, на войне с 2014 года. Участвовал в обороне Донецкого аэропорта зимой 2014-2015 годов. Переглядів: 5 952 Читайте також:Все про хонінговані труби від компанії "Альфасервіс Постач"Труби для димоходів: види та особливостіДБР порушило кримінальне провадження проти нардепа СН Семінського за вимагання […]