Аналітики заявляють про фальсифікації у “перепису” Дубілета

Громадська організація “Український центр суспільних даних” з’ясувала, що підрахунок даних про кількість фактичного населення України, які оприлюднив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет, був зроблений простим множенням на 0,888 цифр Державної служби статистики

Про це йдеться у дослідженні.

Експерти вирішили порівняти, наскільки віково-статева структура населення, представлена в оцінці Дубілета, корелює з даними, опублікованими на сайті Державної служби статистики.

Як виявилося, всі вікові групи мали практично однакове співвідношення – близько 88,8%.

Тоді експерти спробували самі сформувати віково-статеві групи. Для цього дані Держстату в кожній віковій групі (0, 1, 2, 3 роки і так далі) помножили на 0,888. Результати округлили до сотень, підсумували – і отримали ті самі дані, що й у Дубілета.

Зазначимо, що такий експеримент може повторити кожен охочий, оскільки відповідну табличку експерти розмістили у відкритому доступі.

Додайте свій відгук

Next Post

Голова СБУ із захопленням вітається з кумом Путіна – эксклюзивне відео

Чт Лют 6 , 2020
Журналісти “5 каналу” зафільмували зустріч Баканова та Медчедчука у Верховній Раді Переглядів: 3 583 Читайте також:Офіційні данні смертності від коронавіруса в Україні занижені в 3 разиЗалишок коштів в скарбниці уряду знизився до тривожного рівняВадим Чучковський, який фігурує у справі про перевезення Чауса до Молдови, задекларував 5 млн по виходу на пенсіюОлександр […]
%d bloggers like this: