З інтерв’ю Єрмака зрозуміло, як у Зеленського подаватимуть поразку України

Андрій Єрмак заявляє в інтерв’ю Володимирові Федоріну, що на наступну зустріч у нормандському форматі в Берліні Україна поїде з «новим пакетом пропозицій», і він сподівається на успіх. Цей успіх полягає в тому, що вже «наприкінці жовтня вдасться провести місцеві вибори по всій території України включно з окупованим Донбасом». «Може, хтось вважає що це занадто оптимістично, – каже Єрмак. – Але колись говорили, що нереально повернути Сенцова. Але президент же це зробив».

І далі кілька разів дублюється текст про те, що «влада проводить мудру міжнародну політику й хоче припинити війну», а тому «у нас є два шляхи: здатися, прийняти чиїсь умови гри або бути сильними і щоб тебе поважали. І наш шлях другий». Отже вибори й ОРДіЛО подаються як сильна позиція. Як перемога української повістки. Хоча «контроль над кордоном – відкрите питання».

Щодо «троянського коня ОРДіЛО», зруйнованої економіки й настроїв місцевого населення «візія» Єрмака така: «Після того, що там відбулося, можливо, там буде новий економічний хаб і напрямки, про які ми навіть не мріяли».

Ось так. Це не наївність і не простодушна глупота. Це позиція, з якої буде подаватися населенню українська поразка.

Мирослава БАРЧУК

 

Vgolos

Додайте свій відгук

Next Post

"Мировая бензоколонка" начинает терять свой статус

Вт Фев 4 , 2020
Кремлевская пропаганда любит использовать в своих информационных ретрансляциях термин «величие» и в той или иной форме связывать его с Российской Федерацией. Хотя зачастую понятие «величие» во многих областях деятельности РФ больше кажется неудачной шуткой, нежели констатацией факта. Переглядів: 1 370 Читайте також:Легалізація терористів. У Зеленського заявили про вибори в ОРДЛО восени, […]
%d такие блоггеры, как: