Як правильно обрати застібки для біжутерії?

Застібки для ювелірних виробів — це більше, ніж просто функціональні компоненти, які використовуються для надійного з’єднання двох кінців намиста чи іншого ювелірного виробу. Деякі застібки призначені лише для функціональності, мають приглушений вигляд, який не дає їм переважати над прикрасами. Інші застібки сміливі та є важливою частиною загального дизайну ювелірних виробів.

Що таке пружинні застібки?

Пружинне кільце відкривається, коли ви натискаєте назад на маленький важіль, який ковзає по круглому кільцю. Коли застібка розкрита, ви просто вставляєте ланцюжок для біжутерії https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/furnitura-dlja-bizhuteriji-ua/lancjuzhki-dlja-bizhuteriji-ua, прикріплену до частини, яку ви з’єднуєте, у незамкнене коло, а потім відпускаєте важіль, щоб повернути її в закрите положення. Усередині застібки є крихітна пружина, яка тисне на механізм, щоб утримувати пружинне кільце закритим, доки ви не вирішите відкрити його знову.

Застібки на пружинних кільцях зазвичай використовуються для закріплення намист, браслетів і ножних браслетів, але деяким людям важко самостійно користуватися дуже маленькими пружинними застібками. Застібки, які кріпляться до великої петлі, з якою ви можете легко впоратися, або до жорсткої деталі, легше використовувати.

Karabin-Kruglyy-tsvet-Serebro-8084-111-700x700.webp

Що таке застібки для кігтів омарів?

Його назва пояснює загальний вигляд застібок для кігтів омара, що вигляд може бути різним і може бути модифікований відповідно до ювелірних виробів, для закріплення яких застібки використовуються.

Застібка з кігтями омара має крихітну пружину в механізмі, яка утримує руку закритою, доки ви не натиснете на важіль. Кігті омара – це надійні застібки, популярні для браслетів, намист і браслетів. Їх дещо легше відкривати та закривати самостійно, ніж пружинні кільця.

8084-031-700x700.webp

Що таке перекидні застібки?

Застібки-перемикачі — це застібки з двох частин, які кріпляться до протилежних кінців ювелірного виробу. Одна частина застібки має форму кола або іншої форми з відкритим центром. Інша половина — це товста планка, яка кріпиться до компонентів на іншому кінці. Коли ви вставляєте у коло, воно виходить за межі кола, щоб утримувати прикраси на місці .

Застібки-перемикачі широко використовуються для кріплення браслетів і ножних браслетів, але майстри ювелірних виробів також використовують їх у своїх намистах. Вони доступні в багатьох розмірах і дизайнах. Застібки-перемикачі не такі надійні, як застібки, що закриваються на замок.

Zamok-togl-Krug-tsvetok-tsvet-Serebro-8084-051-700x700.webp

Інші застібки

Коли будете купувати ювелірні вироби, ви побачите інші стилі застібок, зокрема найпопулярнішими застібками можна  вважати швензи https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/furnitura-dlja-bizhuteriji-ua/shvenzi-ua, які використовують впід час виготовлення сережок. Є магнітні застібки, які швидко й легко з’єднуються, коли два кінці знаходяться поруч один з одним; застібки з двох частин, які закручуються; затискачі для стрічок https://100idey.com.ua/bizhuterija-ta-namistini-ua/furnitura-dlja-bizhuteriji-ua/zazhimi-dlja-strichok-ua; застібки, які мають вигнутий гачок на одному кінці, який вставляється в круглий отвір на іншому.

853-17156-700x700.webp

Одягніть кілька намист і браслетів, щоб побачити, як легко ви самостійно відкриваєте та закриваєте різні типи застібок. Визначте, наскільки надійні застібки, особливо коли купуєте вишукані прикраси. Коли ви почнете звертати увагу на застібки, ви оціните їхній внесок у дизайн і функціональність прикрас.

Додайте свій відгук

Next Post

Цікаві факти про доставку квітів які треба знати

Ср Лис 16 , 2022
Вибір подарунка для друга, коханої людини чи другої половинки в їхній особливий день може бути нервовим, особливо якщо вони вже втратили інтерес до типових речей. Єдиний подарунок, перед яким вони не можуть встояти, це живі квіти. Хоча квіти є основним подарунком у різних випадках, вони ніколи не перестають розтоплювати серця своїх одержувачів. Однак, […]