Вибираємо мийку

Як правильно вибрати мийку на кухню.

Одна з умов зручного та безпечного використання кухні є зручне і правильне розташування меблів, приладів та обладнання. Кухонна мийка є одним з таких приладів. Адже миття продуктів перед приготуванням їжі та миття посуду після приготування і обіду займає не мало часу. Тому слід поставитися до вибору дуже відповідально.

Так якою вона має бути – містка, довговічна і проста в догляді, а ще повинна ідеально вписується в стиль всіх кухонних меблів.

Тепер детальніше.

Почнемо з форми.

  • Кругла. Класична форма. Вважається універсальної. Зручна, адже при однаковому обсязі має набагато більшу місткість порівняно з іншими.
  • Квадратна. Так само, як і класична дуже містка. Тільки в порівнянні з класикою її важче доглядати. Кути додають трохи труднощі.
  • Прямокутна. Така чаша набагато більшие за квадратну, але для її установки потрібна відповідна стільниця.
  • Кутова. Відмінний вибір для невеликої кухні, де кожен сантиметр робочого простору на рахунку. Відповідно і місткість у неї не дуже велика.

Бувають мийки і нестандартної форми. 5-6 кутові, трапецієподібні з різними додатковими секціями і кишенями. Але вони найбільше підходять тільки для великих кухонь.

Коли визначилися з формою – визначаємося з кількістю чаш. Вони бувають з однією, двома, трьома, чотирма. А в залежності від кількості чаш змінюється і розмір.

Після того як визначилися з габаритами і формами потрібно вибрати тип установки кухонної раковини. Розглянемо найпопулярніші способи встаковлення.

  1. Накладні. Просто «одягаються» зверху на сам меблевий модуль як кришка. Але волога може потрапляти в стики, тому бажано використовувати пристінні бортики.
  2. Врізні. Найкращий варіант монтажу. Для цього в самій стільниці пропілівают отвір за формою мийки і потім просто вставляють в цей отвір чашу. Краї чаші залишаються зверху на робочій поверхні. Так, монтаж не відрізняється простотою, зате дуже практичний.
  3. Вбудовувані. Інтегруються прямо в робочу поверхню. Монтується врівень, виглядає дуже ефектно, але вимагає дуже багато часу на стиковку країв.

Тепер розберемося з яких матеріалів виготовляють кухонні мийки.

Найпоширеніші матеріали.

  • Нержавіюча сталь. Міцний і надійний матеріал. Але видно на поверхні краплі і подряпини.
  • Штучний камінь. Легко миється, не помітні сліди від води. Мінуси – низька теплостійкість.
  • Гранітна. Легкий у догляді матеріал, міцний. Але є недолік – дуже велика вага.

Ось і всі основні параметри. Тепер ви цілком можете самостійно визначиться яка мийка на кухню вам потрібна.

Додайте свій відгук

Next Post

Любите не себя в футболе, а футбол в себе!

Пн Сер 30 , 2021
В заголовке слова из моего видео: Видео будет более понятно в общем контексте публикации в моём блоге на “сайте Шурика”, как называют многие: Впрочем, сейчас не о себе-любимом. Просто захотелось – публично! – поблагодарить коллегу-ведущего Дмитрия Комарова за его, на мой взгляд, интересную и, что, пожалуй, главное, – профессионально на […]