Вегетаріанство допоможе зупинити екологічну кризу — Дослідження

Щоб впоратися з голодом в одних країнах і нерозумним споживанням в інших, забрудненням, пов’язаним з сільським господарством, людству потрібно виробляти більше їжі, не збільшуючи територію сільськогосподарських земель.

Про це йдеться в дослідженні, яке підготувала команда експертів з різних країн за підтримки Програми розвитку ООН.

“Цей звіт є результатом багаторічного партнерства між Інститутом світових ресурсів, Групою Світового банку, Програмою ООН з навколишнього середовища, Програмою розвитку ООН, Центром міжнародного співробітництва з агрономічних досліджень і Національного інституту агрономічних досліджень”, – йдеться в повідомленні.

У 564-сторінковому звіті основна увага приділяється технічним можливостям і політиці для економічно ефективних сценаріїв для задоволення потреб у продовольстві, землекористуванні й до 2050 року таким чином, щоб це також допомогло знизити рівень бідності та не погіршити ситуацію з водою.

“Світ повинен змінити спосіб виробництва і споживання їжі. У найближчі десятиліття світова сільськогосподарська система повинна знайти способи задовольнити нагальні, але іноді конкурентні потреби. Фермери повинні забезпечити достатньо їжі для населення. Очікується, що до 2050 року кількість населення на планеті досягне майже 10 мільярдів чоловік. Сільське господарство має залишатися двигуном всебічного економічного і соціального розвитку, що сприяє скороченню бідності, не вважаючи на те, що фермери переходять інші форми зайнятості. У міру зростання населення Землі й зростання доходів в країнах, що розвиваються загальний попит на харчові продукти перебуває на шляху до збільшення більш ніж на 50 відсотків “, – йдеться в дослідженні.

Щоб впоратися з цими викликами, людству потрібно виробляти більше їжі, не збільшуючи територію сільськогосподарських земель. Також потрібно відновити природні екосистеми, збільшити популяцію риб і знизити викиди від харчової промисловості.

Експерти підкреслюють, що відмова від м’яса жуйних тварин — одна з ефективних стратегій зниження екологічної шкоди. Якщо людство зменшить споживання цих видів м’яса, то можна знизити шкідливі викиди приблизно на 16% до 2050 року.

У звіті наголошується, що людям потрібно буде переглянути свій раціон і багато в чому перейти на рослинну їжу: овочі, боби, зернові.

Додайте свій відгук

Next Post

Ігор Молоток - День незалежності - саме в наших селах найгостріше відчувається хто ми і якого роду.

Сб Сер 24 , 2019
“День незалежності України зустрів у селі Обтове Кролевецького району, де сьогодні також відзначали ще й День села та 25-річчя з дня заснування місцевого фольклорного колективу «Калина». Саме в наших селах найгостріше відчувається хто ми і якого роду.” – пише на своїй сторінці Ігор Молоток Переглядів: 2 909 Читайте також:Переяславська молодь може […]
Ігор Молоток Игорь Молоток