Офіційні данні смертності від коронавіруса в Україні занижені в 3 рази

В регіонах України спостерігалася надлишкова смертність, яка значно перевищувала кількість зафіксованих смертей від covid-19.

З вересня поточного року Держстат України показав зростання загальної смертності населення на 14%, хоча до того показували стійке зменшення кількості смертей.

В цілому, дані математичного аналізу показують: в реальності кількість смертей від коронавируса приблизно в три рази більше, ніж свідчать щоденні дані Міністерства охорони здоров’я. До середини грудня їх налічується близько 50 тис, а не 17395, і кожен день стає більше приблизно на 500 осіб.

Додайте свій відгук

Next Post

Релігійна війна ОП: У Зеленського чинять опір громадам в їх бажанні приєднатись до ПЦУ.

Сб Січ 2 , 2021
МОСКВА ЗДІЙСНЮЄ ЗОВНІШНЄ УПРАВЛІННЯ ЗЕЛЕНСЬКИМ ПО ВСІХ НАПРЯМКАХ Не стала виключенням і духовна сфера. Переглядів: 1 251 Читайте також:Чи скасують локдаун?Аналітики заявляють про фальсифікації у "перепису" ДубілетаЗростання економіки на 7% в рік: зрада чи перемога?В Україні запрацював Антикорупційний судВегетаріанство допоможе зупинити екологічну кризу — ДослідженняУкраїнцям показали найбільш високооплачувані вакансії"Антиколомойський" закон ухвалено […]
%d bloggers like this: