“Насильницька русифікація” – про зміни “слуг” до закону про мову

Народний депутат України від “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що запропоновані нардепом-“слугою” Максимом Бужанським зміни до закону про забезпечення функціонування української мови як державної є фактично насильницькою русифікацією.

Про це Княжицький заявив після засідання Комітету гуманітарної та інформаційної політики, передає Еспресо.TV.

“Законопроєкт пропонує фактично продовжити таку насильницьку русифікацію і розпочати, продовжити викладання в багатьох українських школах російською мовою”, – заявив Княжицький.

Нардеп від “Європейської Солідарності” зазначив, що Комітет гуманітарної та інформаційної політики не підтримав рішення розгляду змін до закону про мову.

“Хочу подякувати всім членам комітету, які не підтримали це рішення. На це є свій аргумент. Ми очевидно дбаємо і поважаємо національні меншини, тому в законі “Про забезпечення функціонування української мови як державної” є окремий пункт, який зобов’язує уряд подати законопроєкт про захист мов національних меншин у термін, який вже давно минув. Очевидно, ми очікуємо такий законопроєкт від українського уряду, а спроби, фактично скориставшись карантином, протягнути будь-які спроби русифікації будемо всіляко припиняти” , – сказав Княжицький.

Додайте свій відгук

Next Post

Чекалкин. Замечательный анализ обстановки в Украине! /* Илларионов у гордона. Гордон в ах~е! *

Пт Бер 20 , 2020
Замечательный анализ обстановки в Украине! Браво, Андрей Николаевич! Переглядів: 3 017 Читайте також:Синдром Бужанського. "Слуга Коломойського" - Ткаченко розкритикував мовний законЗеленський процитував слова Черчилля, які той ніколи не говоривЗакон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи" треба доопрацювати - Ігор МолотокПрава на 60% сільскогосподарських земель держпідприємств […]
%d bloggers like this: