Лаборатория Евролаб мародерствует в Украине (Стаття вже видалена з сайту “Обозреватель”)

“Кому війна, а кому – мать рідна” – це прислів’я як ніколи сьогодні підходить до ситуації в Україні, коли на її території тільки починається спалах коронавірусу COVID-19. Так, це може бути застосовано і до тих, хто продає одноразові медичні маски по 20-35 гривень, “золота” ціна яким – 1-2 гривні, і до тих, хто дешеві антисептики для рук (які ще восени коштували до 40 гривень за 100-150 мл) по 110-150 гривень, а особливо тих, хто на “хвилі” вирішив “зірвати джек-пот” на експрес тестах.

“Київ, клініка Євролаб, яка належить майбутньому кандидату в мери Пальчевському, здирає з людей за тест на короновірус 1600 грн, купуючи його в Китаї за 5 доларів (140 грн). Нехай далі Андрій Іванович ганяє понти і вчить всіх моралі, а сам веде себе як мародер! “, – йдеться в пості групи Всеукраїнська асоціація пенсіонерів в Facebook.

Отже, на сайті Євролаб також вказана ціна ПЛР діагностики COVID-19 – вона становить аж 16 тисяч гривень, а вартість тесту на антитіла до цього вірусу – 1050 гривень.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день такі тести можна замовити самостійно на популярних торгових майданчиках. Зокрема, мова йде про експрес-тести, які проводяться поза умов лабораторій за допомогою забору мазка зі слизових оболонок. Ціна комплекту для роздрібних покупців 21 березня становила 7,99-11,99 доларів (224,44-336,8 грн) – зараз трохи дорожче, ніж вказано в пості , проте істотно дешевше, ніж продають в Євролаб.

Ось такі справи … Поки країну охопив страх, для кого-то настали “золоті” часи.

“Обозреватель”
P.S. Пальчевський вже почав зачистку матеріалів про своє мародерство. Цей матеріал вже видалено з сайту “Обозреватель”

Але він ще знаходиться в кеше Google

Додайте свій відгук

Next Post

На оборудках з Держрезерву зробили свій бізнес десятки мародерів про відсутність масок та іншого медобладнання

Вт Бер 24 , 2020
Станом на 2019 рік у Держрезерві були мільйони медичних масок, десятки апаратів штучної вентиляції легень, тисячі ручних дихальних апаратів. Переглядів: 7 747 Читайте також:Медичне страхування іноземних громадян в УкраїніКостюмированная коррупция в Минздраве - продолжениеТри переваги карточних настільних ігор для дітей та дорослих від магазину ІгромагДля чого потрібен Шлюбний договір?Rates — інформаційний […]