Експерт: Коронавірус вніс остаточну ясність – суперники Кличка «прокашляли» свій шанс

Кличко у боротьбі з коронавірусом поки зібрав всі чемпіонські пояси

Віталій Кличко забезпечив собі перемогу на мерських виборах Києва, правильно відпрацювавши ситуацію з коронавірусом. Про це заявив політолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, коронавірус вніс остаточну ясність у київські розклади.

«Думаю, завдяки усій цій історії Кличко забезпечив собі перемогу на мерських виборах Києва. А інші прокашляли свій шанс. Кличко – майже 40% в першому турі! І майже 50% в другому турі, незалежно від суперника. Всі інші кандидати сидять на карантині: найближчий відстає у чотири рази», – зазначив Голобуцький.

На думку експерта, Кличко у боротьбі з коронавірусом поки зібрав всі чемпіонські пояси.

«Навіть його партія «Удар» увійшла у трійку лідерів по Києву з 13,5%. Цифри соціології також показують, що Кличко відпрацював так, як і має відпрацьовувати мер європейського міста. Десь навіть трохи випереджав центральну владу у рішеннях: перший пішов на карантин, закрив метро і т.д.», – заявив Голобуцький.

Найбільше, зазначив він, втратив Пальчевський. «Рейтинг Пальчевського, який завішав сітілайтами Київ, остаточно здувся. Кияни розчарувалися в ньому через звинувачення його «Євролабу» у приховуванні результатів аналізу на коронавірус одного з куршавельских віп-клієнтів. Отож, мінус один Пальчевський на мерських перегонах», – підсумував Голобуцький.

Нагадаємо, за результатами опитування Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 4–7 квітня, за умови проведення виборів у столиці найближчим часом чинного мера Віталія Кличка підтримали б 38,7% тих, хто визначився із вибором та має намір взяти участь у голосуванні. Шоумена Сергія Притулу підтримали б 9,1% таких опитаних, а нардепа Олександра Ткаченка – 8,8%. Засновника Eurolab Андрія Пальчевського могли б підтримати 8,2% киян.

Кличко впевнено випереджає основних конкурентів у другому турі виборів мера: Кличко–Ткаченко – 47%–18%, Кличко–Притула – 48%–20%, Кличко–Пальчевський – 49%–19%.

Рейтинг «Слуги народу» – 22,3% киян, що визначилися з вибором і готових проголосувати. «Європейська солідарність» може отримати 18,6% голосів. «Удар» Віталія Кличка підтримує 13,5% киян.

Також, згідно з опитуванням «Рейтингу», кияни високо оцінили дії міського голови Віталія Кличка в умовах загрози коронавірусу: 59% вважають, що він діяв ефективно. 47% вважають, що президент Володимир Зеленський діяв ефективно. По 38% як ефективні оцінили дії МОЗ та МВС. Медичні установи Києва та прем’єр-міністр Шмигаль отримали, відповідно, 35 і 26%.

Додайте свій відгук

Next Post

Зе-мародеры. Нефедов выбил себе и своим замам надбавку в 600% оклада, несмотря на дикие недоборы таможни

Ср Кві 15 , 2020
Глава Государственной таможенной службы Украины Максим Нефедов, а также три его заместителя на протяжении нескольких месяцев получали надбавку в размере 300% оклада за “интенсивность труда” и еще по 300% оклада за “выполнение особо важной работы”. Разрешение начислять себе такие надбавки с 1 января 2020 года дало Министерство финансов Украины в […]