ДБР порушило кримінальне провадження проти нардепа СН Семінського за вимагання акцій “Нафтогазвидобування”

Державне бюро розслідувань 16 червня порушило кримінальне провадження проти народного депутата від “Слуги народу” Олега Семінського.

Відповідний документ є в розпорядженні РБК-Україна.

Нардепу інкримінують вчинення кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст. 189 КК України, а саме вимога переписати на себе частку в найбільшій приватній газовидобувній компанії “Нафтогазвидобування”, якою раніше керував Семінський, еквівалентну 150 млн дол.

Це друге кримінальне провадження проти Семінського. Перша кримінальна справа, порушена проти нардепа, передбачає вчинення кримінального правопорушення відповідно до ч.5 ст. 191 КК України, а саме привласнення частини прибутку компанії “Нафтогазвидобування” під час перебування на посаді голови правління компанії.

Обидві справи розслідуються за скаргою екснардепа і колишнього міністра транспорту Миколи Рудьковського. За його словами, Семінський погрожував йому кримінальними провадженнями, вимагаючи переписати частку в компанії вартістю понад 150 млн доларів, яка належить родині Рудьковського.

Нагадаємо, раніше були опубліковано записи розмов Семінського та Андрія Мельника, якого називають “кримінальним авторитетом” і якого якраз звинувачують у викраденні ексдиректора “Нафтогазвидобування”. На записах Семінський і Мельник обговорюють відбирання акцій “Нафтогазвидобування” у родини Рудьковського та їхній перерозподіл.

При цьому Семінський активно згадує про свій статус народного депутата і причетність до президентської команди, що можна розцінювати як використання адмінресурсу.

“Семінський каже: якщо ти перепишеш (“частку в Нафтогазвидобуванні”. – Ред.), я піду в прокуратуру, дам свідчення, що ти мене не викрадав. Справа закриється і все. А якщо ні – у нас у прокуратурі все схоплено, приїдеш в Україну, ми тебе посадимо. Доти, поки не перепишеш те, що ми хочемо”, – розповідав Рудьковський в інтерв’ю Дмитру Гордону.

Раніше майбутній депутат також потрапив на записи, в яких він підтверджував готовність заплатити за депутатський мандат до 7 мільйонів, і пізніше визнав справжність цих матеріалів

Додайте свій відгук

Next Post

Сучасний мінімалізм в інтер'єрі

Чт Лип 1 , 2021
У сучасному інтер’єрі дуже популярно використовувати мінімалістський стиль, адже крім комфорту і затишку в ньому дуже гармонійно виглядають яскраві деталі, які забезпечують оригінальний і естетичний вигляд житлового приміщення. Вкрай рідко використовується чистий мінімалізм в інтер’єрі, і навіть для офісного приміщення, де зазвичай вітається стримана атмосфера за допомогою меблів та виробів […]