Чи скасують локдаун?

Міністерство охорони здоров’я України, незважаючи на зменшення кількості нових випадків COVID-19, не буде рекомендувати скасування або відтермінування жорсткого карантину, який заплановано з 8 до 24 січня.

«Введення жорсткого карантину з 8 до 24 січня є необхідним, аби розвантажити медичну систему. Окрім прогнозованого збільшення захворювання на COVID-19 після новорічних свят, ми щороку спостерігаємо також сезонне збільшення кількості хворих на грип, що починається з кінця січня і протягом лютого. Хворі на грип часто мають такі ж ускладнення, як і пацієнти з коронавірусною хворобою. Тому нам дуже важливо підійти до цього етапу з мінімальною кількістю пацієнтів з COVID-19, щоб наша медична система працювала», – повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Додайте свій відгук

Next Post

Госгеонедр отдало месторождения янтаря «мутным» фирмам

Нд Січ 3 , 2021
«Амберлайт» и «Хупо Се Трейд» вместе заходили на подозрительные аукционы. Переглядів: 2 051 Читайте також:Революційні зміни в автоцивілціМожливі ризики і побічні ефекти при лазерному лікуванні варикозуМедичне страхування іноземних громадян в УкраїніЗ якими питаннями та проблемами можна звернутись до дитячого гастроентерологаПластика короткої вуздечки статевого члена: особливості процедури та відновленняВважаєте настільні ігри нудною […]